UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Wygrzewarka Zy-Fuse

dla niewidomych i słabowidzących » tyflografika

Cena:3 422.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia
dostępny

Po przepuszczeniu papieru przez wygrzewarkę, w częściach oznaczonych czarnym kolorem, papier zostaje uwypuklony i staje się wyczuwalny przez dotyk. W pozostałych miejscach kartka pozostaje gładka. W porównaniu z innymi urządzeniami tego typu Zy-Fuse wykonuje swoje zadanie precyzyjniej i w krótszym czasie. Urządzenie wymaga użycia papieru pęczniejącego wysokiej jakości, który – co zaskakujące - jest tańszy od papieru używanego z innymi nagrzewarkami. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkowo wyrazisty, wypukły obraz i przyjemny w dotyku.
Wygrzewarka Zy-Fuse jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z dysfunkcją wzroku, dla których oprócz szybkości istotna jest precyzja wykonywania rysunków brajlowskich (np. map, wykresów, schematów). Możliwości tego urządzenia z pewnością docenią także instytucje oświatowe oraz firmy, gdzie z tak przygotowanych grafik korzysta szeroka grupa niepełnosprawnych.

W komplecie:

  • Zy-Fuse,
  • 12 miesięczna gwarancja