Losowy produkt
pacmateomni1.png

PAC Mate Omni

Cena:7 032.00
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 214 Wszystkich: 541195
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Podwójne ramię ModularHose

komunikacja alternatywna » inne urządzenia

Cena:999.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Mocowanie do tabletu z dwoma ramionami.

Elastyczne mocowanie do tabletu wyposażone w podwójne ramię o długości 45 cm z możliwością jego wygięcia w różnym kierunku oraz ze zintegrowaną podstawką do mocowania tabletu zapewniającą maksymalną stabilność oraz pozwalającą na obrócenie tabletu w poziomie i w pionie. Dodatkowo ramię wyposażone jest w specjalne klamry pozwalające na jego przytwierdzenie np. do blatu stołu, przy łóżku.

Mocowanie przeznaczone jest do urządzeń o maksymalnej przekątnej 14,25’ i wadze 907 g lub mniejszej. Ramię pasuje do urządzeń takich jak: Apple iPad, Microsoft Surface, Samsung Galaxy, Amazon Kindle, Sony Xperia oraz tabletów Dell, Lenovo, Asus oraz innych.

Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.