UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Ramię mocujące do przycisków

komunikacja alternatywna » inne urządzenia

Cena:849.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Ramię mocujące umożliwiające ustawienie przycisku w dowolnej pozycji na wózku lub stole.
Slim Armstrong Mounting System (system montowania Slim Armstrong) jest to ramię, na którym można zamontować przycisk/przełącznik. Ramię to przytwierdza się do blatu biurka, stolika, wózka.

Można też dobrać różne mocowania przycisku – odpowiednie do wielkości i kształtu przycisku.

Ramię to jest bardzo mobilne i elastyczne, dzięki czemu przycisk może być ustawiony w taki sposób, aby w jak największym stopniu ułatwić korzystanie z niego.

Możliwości urządzenia:

pięć różnych i pasujących części, tworzących cztery różne systemy montowania (części nie są sprzedawane oddzielnie)
długość ramienia od 10cm (4″) do 52cm (20 1/2″)
możliwość umiejscawiania na każdej osi
klamra, którą można zaczepić na wielu powierzchniach, począwszy od konstrukcji wózka inwalidzkiego a skończywszy na krawędziach stołu
w komplecie płyta montująca o rozmiarze i kształcie odpowiednim do zakupionego przycisku
nie trzeba konserwować

Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.