Losowy produkt
MoonSwitch.jpg

Moon Switch

Cena:269.00
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 215 Wszystkich: 541196
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Dual Switch Latch and Timer

komunikacja alternatywna » inne urządzenia

Cena:799.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Umożliwia sterowanie urządzeniami zasilanymi na baterie przy pomocy przycisków.
Produkt umożliwiający wprowadzenie różnych trybów działania do urządzeń zasilanych bateriami i aktywowanych przyciskami.

Kiedy osoba niepełnosprawna obsługuje przy pomocy przycisku urządzenie zasilane na baterie, dzięki Dual Switch Latch and Timer, może zaprogramować trzy tryby pracy urządzenia:

Sekundowy: Urządzenie pozostaje włączone od 1 do 60 sekund po każdym naciśnięciu przycisku.
Minutowy: Urządzenie pozostaje włączone od 1 do 60 minut po każdym naciśnięciu przycisku.
Aktywny: Pierwsze naciśnięcie przycisku włącza urządzenie, drugie naciśnięcie przycisku je wyłącza.
Dual Switch Latch and Timer umożliwia podłączenie dwóch przycisków, a więc obsługę dwóch urządzeń równolegle. Daje to szerokie możliwości dokonywania wyboru, sekwencyjnego uruchamiania urządzeń, świetnej zabawy i poczucia sprawstwa. Do właściwego działania urządzenia wymagane jest posiadanie specjalnych kabelków łączących zabawkę z produktem (Battery Device Adapter).

Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.