UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Dual Switch Latch and Timer

komunikacja alternatywna » inne urządzenia

Cena:799.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Umożliwia sterowanie urządzeniami zasilanymi na baterie przy pomocy przycisków.
Produkt umożliwiający wprowadzenie różnych trybów działania do urządzeń zasilanych bateriami i aktywowanych przyciskami.

Kiedy osoba niepełnosprawna obsługuje przy pomocy przycisku urządzenie zasilane na baterie, dzięki Dual Switch Latch and Timer, może zaprogramować trzy tryby pracy urządzenia:

Sekundowy: Urządzenie pozostaje włączone od 1 do 60 sekund po każdym naciśnięciu przycisku.
Minutowy: Urządzenie pozostaje włączone od 1 do 60 minut po każdym naciśnięciu przycisku.
Aktywny: Pierwsze naciśnięcie przycisku włącza urządzenie, drugie naciśnięcie przycisku je wyłącza.
Dual Switch Latch and Timer umożliwia podłączenie dwóch przycisków, a więc obsługę dwóch urządzeń równolegle. Daje to szerokie możliwości dokonywania wyboru, sekwencyjnego uruchamiania urządzeń, świetnej zabawy i poczucia sprawstwa. Do właściwego działania urządzenia wymagane jest posiadanie specjalnych kabelków łączących zabawkę z produktem (Battery Device Adapter).

Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.