Losowy produkt
explore_5.jpg

Explore 5

Cena:2 649.00
Wizyt:
Dzisiaj: 1 Wszystkich: 562231
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

BJ ToyBox

komunikacja alternatywna » inne urządzenia

Cena:549.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Urządzenie umożliwia sterowanie zabawkami i innymi akcesoriami z poziomu komputera.

BJ ToyBox pozwala na sterowanie czterema zabawkami lub innymi urządzeniami obsługiwanymi za pomocą przycisków. Posiada cztery wejścia do przycisków, które mogą być kontrolowane za pomocą dołączonego oprogramowania lub programu The Grid 2.

Wspaniały sposób na stworzenie różnorodnych aktywności przyczynowo-skutkowych. Stanowi też atrakcyjną metodę nauki skanowania oraz wdraża dziecko do sterowania otoczeniem. Dzięki temu urządzeniu dziecko może po raz pierwszy poczuć swoją sprawczość.

Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.