Losowy produkt
niespodzianka.jpg

Niespodzianka

Cena:299.00
Wizyt:
Dzisiaj: 127 Wszystkich: 553075
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Battery Device Adapter

komunikacja alternatywna » inne urządzenia

Cena:119.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Umożliwia podłączenie przycisków do urządzeń zasilanych bateryjnie i włączanie/wyłączanie ich przyciskiem
Produkt umożliwiający podłączenie przycisków do urządzeń zasilanych bateriami (na przykład zabawek).

Dzięki Battery Device Adapter użytkownicy przycisków mogą uruchamiać i sterować urządzeniami zasilanymi na baterie poprzez indywidualnie dobrany przycisk. Battery Device Adapter i ulubiona zabawka – dzięki takiemu zestawowi dziecko zyskuje poczucie sprawstwa i ogromną satysfakcję z możliwości włączania i wyłączania zabawek. Osoby niepełnosprawne ruchowo mogą teraz sterować urządzeniami zasilanymi bateriami, co ma ogromny wpływ na poprawę jakości ich życia.

UWAGA: Przy składaniu zamówienia proszę podać na jakie baterie zasilana jest zabawka, do której podłączony będzie Battery Device Adapter.

Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.