Losowy produkt
BrailleSense_Polaris.jpg

BrailleSense Polaris

zapytaj o cenę
Wizyt:
Dzisiaj: 108 Wszystkich: 512957
Zobacz jak kupić na raty
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Olympus LS-P4 - rejestrator z przewodnikiem głosowym

dla niewidomych i słabowidzących » dyktafony z udźwiękowieniem

Cena:799.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia

Olympus LS-P4 to coś więcej niż dyktafon cyfrowy. To doskonały rejestrator wyposazony w przewodnik głsowy, dzięki czemu nowoczesna technologia i jego zaawansowane funkcje są w pełni dostępne także dla osoby niewidomej.

Nagrywanie Flac

Wysoka jakość dźwięku. Mały rozmiar pliku.

LS-P4 to jeden z pierwszych liniowych rejestratorów PCM na świecie, który nagrywa w formacie FLAC. Osiągnij niemal doskonałe nagrania 96 kHz / 24-bit. Ich jakość jest lepsza niż jakość nagrań zarejestrowanych na płytach CD. Jednocześnie rozmiar zapisanego pliku jest nawet o 30% mniejszy od plików PCM WAV.

Odtwarzanie Flac

Twoje urządzenie. Twoje ustawienia.

Rejestratora dźwięku LS-P4 możesz używać również jako odtwarzacza Hi-Res plików zapisanych w formatach FLAC, WAV oraz MP3. Dzięki korektorowi w ustawieniach użytkownika dostosowywanie preferencji odtwarzania jest niezwykle proste. Pobieraj utwory nagrane w wysokiej rozdzielczości i ciesz się czystym dźwiękiem.

Efekt wyciszania/zgłaśniania

Naturalny dźwięk. Łatwiejsze nagrywanie.

LS-P4 to jeden z pierwszych liniowych rejestratorów PCM umożliwiający nakładanie efektu wyciszania / zgłaśniania. Rejestrator stopniowo zwiększa głośność dźwięku od pierwszej sekundy nagrania i zmniejsza ją w ostatnich sekundach. To łączy piosenki w naturalny sposób, gdy nagrywamy źródło dźwięku na żywo, i eliminuje nienaturalne odgłosy kliknięcia.

Overdubbing

Kreatywne nagrywanie. Wyjątkowy dźwięk.

Dzięki LS-P4 korzystanie z funkcji OVERDUBBING jest niezwykle proste. Twórz własne nagrania – słuchaj oryginalnego utworu i jednocześnie nagrywaj nową ścieżkę dźwiękową. Na przykład zarejestruj swoją grę na perkusji, a następnie dodaj bas oraz wokal, by uzyskać ostateczny miks.

LS-P4 - Twój idealny towarzysz.

Smukły i kompaktowy LS-P4 to rejestrator dźwięku i odtwarzacz muzyki w jednym. Łączy wysoką jakość nagrań z łatwością użytkowania. Posiada wiele zaawansowanych funkcji, rejestruje przejrzysty, dynamiczny dźwięk – również podczas filmowania.

Niezwykle kompaktowy.

Zawsze miej przy sobie rejestrator LS-P4, by nagrywać dźwięk Hi-Res za pomocą aparatu. LS-P4 jest o 60% mniejszy od popularnego rejestratora Olympus LS-14 i w przeciwieństwie do mikrofonu może pracować niezależnie (np. podczas nagrywania zespołu muzycznego lub wywiadu).

 • 60% mniejszy w porównaniu z rejestratorem Olympus LS-14
 • 45% lżejszy w porównaniu z najczęściej kupowanym smartfonem (2016 rok)

Inspirujące wideo

Rejestrator może być podłączany do kamer cyfrowych i aparatów, aby rejestrować najdoskonalszy dźwięk.

Przede wszystkim dźwięk

Spraw, aby dźwięk w filmie został w końcu doceniony! Zobacz, jak doskonale brzmi rejestrator dźwięku LS-P4. Podłącz go do OM-D E-M1 Mark II i nagraj wideo na zaawansowanym poziomie.

Świetne wideo to w 51% doskonały dźwięk

Superkompaktowy i lekki LS-P4 to rejestrator dźwięku, którego nie powinno zabraknąć w torbie żadnego filmowca. Rejestruj dźwięk Hi-Res, nawet gdy jesteś w ruchu.

Kompaktowe urządzenie, mnóstwo kreatywnych możliwości

Niewielki LS-P4 kryje w sobie ogromne możliwości – m.in. nagrywa dźwięk Hi-Res, pliki FLAC, a także pozwala korzystać z funkcji dostępnych zazwyczaj tylko w komputerze (normalizacja, overdubbing czy też wyciszanie / zgłaśnianie).

Doskonale dopasowany do aparatu OM-D

LS-P4, podłączony np. do modelu z serii OM-D, nagrywa dźwięki wyraźniej i dokładniej niż mikrofon wbudowany w korpus aparatu.

Sposoby nagrywania dźwięku

Zewnętrzny rejestrator

 • Dźwięk Hi-Res 96 kHZ/24 bit
 • Backup 24-bitowej ścieżki audio w pamięci rejestratora
 • Większa kontrola dzięki dodatkowym ustawieniom mikrofonu
 • Bardziej dynamiczne nagrania dzięki poziomowi ciśnienia akustycznego do 120 dB
 • Niezależne stosowanie poza kamerą, np. rejestracja zespołu bezpośrednio z miksera

Dźwięk zarejestrowany przez ręczne uruchomienie rejestratora może zostać zsynchronizowany w postprodukcji.

Mikrofon zewnętrzny

Łatwa obsługa mikrofonu Olympus ME31.

 • Łatwe i wygodne mocowanie
 • Kierunkowe nagrywanie z większych odległości
 • 16-bitowy zapis audio w aparacie

Wbudowany mikrofon

Łatwy w użyciu dla początkujących filmowców.

 • Działanie zintegrowane z aparatem
 • Optymalny pod kątem nagrywania z bliskich odległości w cichym otoczeniu
 • Wygodny przy spontanicznych ujęciach wymagających szybkiego działania

Dodatkowe funkcje

Jakość nagrań lepsza niż w CD-AUDIO.

LS-P4 rejestruje liniowe nagranie PCM w 24 bitach i z częstotliwością próbkowania 96 kHz i tym samym znacznie przewyższa jakość dźwięku CD (44,1 kHz / 16 bitów). LS-P4 oferuje również 7 różnych częstotliwości próbkowania, m.in. popularne częstotliwości 44,1 kHz i 48 kHz z prędkością 24 bitów, co zapewnia większą elastyczność.

Łatwiejsze odsłuchiwanie.

Dzięki rejestratorowi dźwięku Hi-Res, Olympus LS-P4, łatwiej niż kiedykolwiek uzyskasz doskonałe nagrania FLAC, PCM i MP3. Jeśli nagrane utwory mają zbyt niski poziom głośności, z łatwością przywrócisz im odpowiednią dynamikę dzięki dostępnej w menu funkcji normalizacji – bez potrzeby korzystania z komputera. Maksymalna głośność nagrania audio zostanie podniesiona do najwyższego bezpiecznego poziomu, aby zapewnić dynamiczne utwory i muzykę bez względu na to gdzie grasz.

Wyraźne rozmowy w każdych warunkach.

Gdy rejestrujesz rozmowy, skorzystaj z najnowszej technologii: 2-mikrofonowego systemu redukcji szumów. Dzięki niemu uzyskasz doskonałe rezultaty podczas nagrywania w hałaśliwym otoczeniu, m.in. w trakcie imprez i festiwali, czy też rejestrując wywiad blisko hałaśliwej ulicy. Wybierz tryb HAŁAS w menu scen lub aktywuj filtr górnoprzepustowy, aby zredukować szumy w tle (np. szum klimatyzatorów lub projektorów) podczas nagrywania rozmów o niższej częstotliwości lub innych dźwięków.

Wygodna obsługa i wysoka jakość nagrań.

Ciesz się większą elastycznością podczas nagrywania. Zainstaluj bezpłatną aplikację Olympus Audio Controller BT na smartfonie z systemem Android – zdalnie rozpoczynaj i kończ nagrywanie dźwięku rejestratorem LS-P4.

Szybkie wprowadzanie optymalnych ustawień.

Dzięki predefiniowanym ustawieniom LS-P4 gwarantuje zoptymalizowany dźwięk dla wybranych scen nagrywania. Np.: wybierz MUZYKA, aby nagrać dźwięk w szerszym paśmie przy użyciu 3-mikrofonowego systemu TRESMIC; wybierz HAŁAS, aby uzyskać czysty dźwięk, nagrywając z wykorzystaniem 2-mikrofonowego systemu redukcji szumów. LS-P4 posiada też dodatkowe sceny: KONFERENCJA, WYKŁAD, SPOTKANIE, DYKTOWANIE oraz DNS (w przypadku korzystania z Dragon® NaturallySpeaking).

Zredukowane przesterowanie dźwięku.

Gdy nagrywasz muzykę, stosując poziom nagrywania ręcznego, możesz również korzystać z limitera, który skutecznie zapobiega niepożądanemu przesterowaniu dźwięku. Jeśli poziom wejściowy przekracza maksymalny poziom nagrywania, limiter ogranicza poziom szczytowy do bezpiecznej wartości. Dzięki temu możesz rejestrować utwory, unikając jednocześnie nieprzyjemnego efektu przesterowania.

Dynamika dźwięku w każdym nagraniu.

Dzięki dokładnemu dopasowaniu poziomów nagrywania źródła dźwięku możesz rejestrować dźwięk wysokiej jakości o maksymalnym zakresie dynamiki. Kontrolę odpowiedniego poziomu dźwięku wspiera sygnalizator przesterowania i odpowiednia skala na wyświetlaczu LCD.

Dopasowuje się do Twojego nagrania.

Najnowsza technologia cyfrowej regulacji kierunkowości mikrofonu pozwala na wyraźne i dominujące nagrywanie dźwięków z naprzeciwka nawet przy zwiększaniu poziomów nagrywania. Dzięki temu LS-P4 jest doskonały zarówno do nagrywania z bliska w hałaśliwym otoczeniu, jaki i do nagrywania z większych odległości.

Podstawowe dane techniczne
 • Format nagrywania: FLAC, PCM (.WAV), MP3
 • Pamięć wbudowana: 8 GB
 • Zewnętrzna pamięć: microSD/SDHC (do 32GB)
 • Wbudowane mikrofony Pasmo częstotliwości: 20Hz-20kHz (centralny mikrofon włączony), 60Hz-20kHz (centralny mikrofon wyłączony)
 • Wbudowane mikrofony: Tresmic
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 120 dB SPL
 • Nagrania Hi-Res
 • Manualne poziomy nagrywania
 • Limiter
 • Bluetooth
 • Przewodnik głosowy
 • Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji (Android)
 • Efekt wyciszania/zgłaśniania
 • Overdubbing
 • Zawartość opakowania: rejestrator, akumulator, dokumentacja