UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niewidomych i słabowidzących

Oferta sprzętu i oprogramowania specjalistycznego oraz urządzeń codziennego użytku dla niewidomych.

 • Serduszko i kwiatek

  serduszko i kwiatek.jpg

  Popularna gra kółko i krzyżyk.

  Cena:15.00
 • Skorowidz brajlowski

  skorowidz brajlowski.jpg

  Bardzo estetycznie wykonany i praktyczny notatnik brajlowski.

   

   

  Cena:21.00
 • Snow 10 PRO - lupa elektroniczna z OCR

  snow10pro1.jpg

  Snow10 PRO to pierwsza na rynku 10-calowa lupa powiększająca firmy Zoomax, która wykorzystuje mechanizm OCR i umożliwia odczytywanie głosem syntetycznym uchwyconego tekstu (druk). To idealne połączenie mobilności, przystępności cenowej i zaawansowanych funkcji, które zwykle znajdują się w urządzeniach kosztujących znacznie więcej. Standardowe funkcje lupy Snow10 Pro to efektywny mechanizm OCR i mowa oraz 3-kierunkowa kamera, która dostosowuje się do obrazu z odległości, czytania lub jako lustro. Urządzenie zawiera ponadto odtwarzacz plików MP3. Oferuje także możliwość przechowywania do 1000 uchwyconych zdjęć i powiększenie do 19 razy.

  Cena:5 599.00
 • Step-Hear - baza

  Step_Hear.jpg

  Urządzenie informujące o tym, co znajduje się w danym miejscu. Może być zainstalowane w urzędzie, kinie, muzeum, czy galerii handlowej. Gdy niewidomy znajdzie się w jego pobliżu, może wysłuchać komunikatu o swoim otoczeniu i znajdujących się w nim możliwościach np. biurach, salach, atrakcjach, sklepach itp.

  Cena:1 228.00
 • Talks & Zooms

  Talks&Zoom.jpg

  (Nuance Accessibility Suite) - pakiet łączący w sobie zalety obu powyższych rozwiązań i posiadający wszystkie ich funkcje w jednym.

  Talks

  Przy pomocy Talks można w pełni udostępnić ważne funkcje telefonów komórkowych, opartych na systemie operacyjnym Symbian.

  Nuance Zooms

  Oprogramowanie powiększające do telefonów komórkowych,opartych na systemie operacyjnym Symbian.

  Cena:1 110.00
 • Taśma do Braille Labeler BL-1000

  Dodatkowa taśma do Braille Labeler BL-1000  w cenie 69 złotych  za 10 metrów

  Cena:69.00
 • Taśma dymo

  tasma_dymo.jpg

  Samoprzylepna taśma do metkowania brajlem urządzeń codziennego użytku długości 3 m i szerokości 9 mm.

  Cena:14.00
 • Trident

  Trident.jpg

  Trident – reprezentuje  kolejną 10-tą generację drukarek brajlowskich kontynuującą doskonałą jakość generowanych punktów. Wspomagana przez specjalny program Firebird Software Suite.  Jest lekka, łatwa do transportu i drukuje dwustronnie z szybkością do 100 cps. Jest kompatybilna z głównymi programami sterującymi. Zawiera oprogramowanie Firebird Software Suite, który umożliwia wydruk grafiki w rozdzielczości  12.5 i 17 DPI. 

  zapytaj o cenę
 • Wygrzewarka Zy-Fuse

  Zy_Fuse.jpg

  Wygrzewarka Zy-Fuse jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z dysfunkcją wzroku, dla których oprócz szybkości istotna jest precyzja wykonywania rysunków brajlowskich (np. map, wykresów, schematów). Możliwości tego urządzenia z pewnością docenią także instytucje oświatowe oraz firmy, gdzie z tak przygotowanych grafik korzysta szeroka grupa niepełnosprawnych.

  Cena:3 359.00
 • i-See HD 22

  i-seehd22.png

  Nowoczesny powiększalnik stacjonarny, łatwy w obsłudze i funkcjonalny. I-See jest wyposażony w duży ekran LCD na którym można z łatwością czytać najdrobniejszy tekst. Ponadto I-See posiada ruchomy pulpit z pełną blokadą oraz prosty w obsłudze panel kontrolny. i-See posiada funkcję przełączania obrazu, dzięki czemu może służyć jako monitor komputerowy.

  Cena:6 999.00