UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niewidomych i słabowidzących

Oferta sprzętu i oprogramowania specjalistycznego oraz urządzeń codziennego użytku dla niewidomych.

 • EmBraille

  EmBraille.png

  EmBraille to nowa, mała, biurkowa drukarka brajlowska od firmy ViewPlus. Jest to niedrogie rozwiązanie drukowania brajlem. Idealna do użytku w domu lub w biurze. Ta solidna i kompaktowa drukarka tłoczy Brailla z prędkością 25 cps. Drukuje na pojedynczych arkuszach lub na papierze ciągłym (składanka). Zawiera pakiet oprogramowania Tiger® Software Suite, który umożliwia drukowanie brajlem z MS Word za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

  Cena:8 099.00
 • Eye-Pal® Ace

  eye-pal-ace1.jpg

  Eye-Pal® Ace to doskonały wybór dla osób z dysfunkcjami wzroku utrudniającymi czytanie. Eye-Pal® Ace jest przenośnym, wielozadaniowym, mówiącym urządzeniem lektorskim z 10-calowym ekranem, z wbudowanymi głośnikami i baterią, udostępniającym budzik i terminarz. Dowolny skanowany tekst jest wyświetlany na ekranie powiększoną czcionką i odczytywany naturalnie brzmiącym głosem.

  Cena:7 983.00
 • Eye-Pal® ROL

  EyePaAce4.jpg

  Eye-Pal® ROL to doskonały wybór dla osób z dysfunkcjami wzroku utrudniającymi czytanie. Eye-Pal® ROL jest przenośnym, wielozadaniowym, mówiącym urządzeniem lektorskim z wbudowanymi głośnikami i baterią, udostępniającym także budzik i terminarz. Eye-Pal® ROL waży zaledwie 1,6 kg, dzięki czemu można go zabrać wszędzie ze sobą.

  Cena:7 280.00
 • Figury 3D tablica motoryczna

  Figury 3D tablica motoryczna.jpg

  Na drewnianej podstawie umieszczono 9 figur geometrycznych w dwóch i trzech wymiarach. Zadaniem dziecka jest umieszczenie figur we właściwych otworach. Dodatkowo układanka daje możliwość edukacji w zakresie wyglądu i właściwości brył.

  Cena:389.00
 • Folia do rysowania Standard

  Folia wypukła do rysowania z użyciem Draftsmana Standard– 100 szt.

  Cena:99.00
 • Folia powiększająca A4

  foliapowiekszajacaa4.jpg

  Płaska, giętka folia formatu A4. Przyłożona do strony tekstu powiększa ją w całości. Doskonała do czytania książek, gazet, map itp. Można ją schować do torebki lub traktować jako zakładkę do książki. Powiększenie 2x.

  Cena:25.00
 • Gra co to za kształt?

  Co to za ksztalt.jpg

  Zabawa budzi wiele emocji oraz rozwija wyobraźnię.
  Może być wykorzystywana zarówno jako zabawka, jak i pomoc edukacyjna do gabinetów terapii integracji sensorycznej i logopedycznych - pomaga w nazywaniu przedmiotów, uatrakcyjnia zajęcia terapeutyczne.

  Cena:69.00
 • Gra dotykowa sensoryczna

  gra sensoryczna1.jpg

  Pomoc edukacyjna do stymulowania zmysłu dotyku i koncentracji. Po włożeniu dłoni w otwory, należy sprawdzić dotykiem co znajduje się w środku.
   

  Cena:99.00
 • Gra memory ciężar

  memory ciezar.jpg

  Gra trenuje czucie głębokie, świadomość ciała.

  Cena:107.00
 • Guziki do nawlekania z cyframi Braille'a

  Guziki do nawlekania z cyframi Braille__a.jpg

  Zabawka edukacyjna w nawlekanie i liczenie. Zabawka trenuje sprawność motoryczną rąk, uczy liczenia i pojęcia liczby.
  Dodatkowo na guzikach umieszczono cyfry - znaki graficzne oraz cyfry Braille'a.

   

  Cena:48.00