UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niewidomych i słabowidzących

Oferta sprzętu i oprogramowania specjalistycznego oraz urządzeń codziennego użytku dla niewidomych.

 • Ray

  ray.jpg

  Elektroniczna sonda ultradźwiękowa służąca osobie niewidomej do badania otoczenia.
   

  Cena:1 099.00
 • VIEWdio

  viewdio.jpg

  Program powiększający obraz z kamery, skanera, pliku tekstowego lub graficznego i mówiący, z modułem rozpoznającym tekst.

  VIEWdio zainstalowany w komputerze wraz ze skanerem i lupą elektroniczną – np. Bierley USB Mouse stanowi pełne oprzyrządowanie stanowiska pracy osoby słabowidzącej.

  Cena:2 899.00
 • Ivona - jeden głos polski (CD)

  glosy-polskie.png

  Głosy IVONA to wysokiej jakości syntezatory mowy wyróżniające się naturalnym i wyraźnym brzmieniem. Jego głównym zadaniem jest zamiana tekstu na mowę (TTS). Wszystkie głosy IVONA integrują się z systemami Windows i mogą współpracować z aplikacjami i programami powiększająco-udźwiękowiającymi dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych wzrokowo jak i oprogramowaniem wspierającym komunikację.

  Cena:99.00
 • Nuance Vocalizer Expressive - jeden głos polski

  nuance.png

  Posłuchaj naturalnej, najwyższej jakości mowy Nuance Vocalizer Expressive. Duży wybór języków i głosów, niezawodne działanie i przyjemnie brzmiąca mowa.

  Wybierając dowolny głos otrzymasz także bezpłatny MiniSpeech - proste narzędzie do odczytywania na głos tekstów w dowolnej aplikacji, dokumencie lub na stronie internetowej. Jeśli będziesz chciał skorzystać z dodatkowych możliwości głosu, takich jak nagrywanie plików dźwiękowych z tekstem rozważ zakup pakietu Speech2Go z głosem Nuance Vocalizer Expressive.

  Cena:149.00
 • VIEWdio Lite

  viewdio1.jpg

  Program powiększający obraz z kamery, skanera, pliku tekstowego lub graficznego i mówiący, bez modułu rozpoznającego tekst.

  Cena:1 799.00
 • Ivona - jeden głos obcojęzyczny (CD)

  glos-obcy.png

  Głównym zadaniem głosu Ivona jest zamiana tekstu na mowę (TTS). Wszystkie głosy IVONA integrują się z systemami Windows i mogą współpracować z aplikacjami i programami powiększająco-udźwiękowiającymi dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych wzrokowo jak i oprogramowaniem wspierającym komunikację.

  Cena:139.00
 • Loquendo

  loquendo.jpg

  Syntezator mowy Loquendo z głosami Krzysztofa i Zosi gwarantuje najwyższą jakość syntezy mowy.

  Cena:540.00
 • Speak II (głos Jan) WERSJA 3

  speak2.jpg
  Speak to programowy syntezator mowy, odczytujący głosem syntetycznym to, co program udźwiękawiający system operacyjny komputera PC każe mu w danej chwili „powiedzieć”,  w pakiecie z symulatorem magnetofonu, który służy do odczytywania plików tekstowych.
  Cena:540.00