UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

drukarki brajlowskie

dla niewidomych i słabowidzących » drukarki brajlowskie

Drukarki brajlowskie pozwalają wydrukować tekst z komputera w postaci pisma brajla. Często tekst taki wymaga przed wydrukiem odpowiedniego przygotowania w specjalnym edytorze.

 • BookMaker

  BookMaker.jpg

  BookMaker - wytrzymała, dwustronna drukarka do wydruków w ilościach przemysłowych na papier ciągły, pracująca z prędkością 80cps. (ok. 290 stron/godz.), drukuje do 44 znaków w linii. Generuje średni poziom hałasu. Posiada pamięć na 500 stron i możliwość wydrukowania 99 kopii tego samego dokumentu. Braille 6 lub 8  punktów.  ET Speaks umożliwia podpowiedzi głosowe.

  zapytaj o cenę
 • Cyclone

  Cyclone.jpg

  Cyclone - kolejna 10-ta generacja drukarek brajlowskich kontynuującą doskonałą jakość generowanych punktów. Wspomagana przez specjalny program Firebird Software Suite.
  Jest to  lekka jednostronna drukarka (do 45 znaków w linii), pracująca z szybkością do 60 cps., kompatybilna ze wszystkimi głównymi programami sterującymi.  Zawiera oprogramowanie Firebird Software Suite, który umożliwia wydruk grafiki w rozdzielczości  12.5 i 17 DPI. 

  zapytaj o cenę
 • EmBraille

  EmBraille.png

  EmBraille to nowa, mała, biurkowa drukarka brajlowska od firmy ViewPlus. Jest to niedrogie rozwiązanie drukowania brajlem. Idealna do użytku w domu lub w biurze. Ta solidna i kompaktowa drukarka tłoczy Brailla z prędkością 25 cps. Drukuje na pojedynczych arkuszach lub na papierze ciągłym (składanka). Zawiera pakiet oprogramowania Tiger® Software Suite, który umożliwia drukowanie brajlem z MS Word za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

  Cena:8 099.00
 • InkConnect do Tiger Elite i Premier

  modul czarnodrukowy.jpg

  Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby jednocześnie drukować w czarnodruku i brajlu. Współpracuje z drukarkami firmy ViewPlus - Elite i Premier.

  Cena:16 699.00
 • Juliet Pro 60

  Juliet_Pro_60.jpg

  Juliet Pro 60 – jedna z najbardziej popularnych dwustronnych  drukarek brajlowskich. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Drukuje do 40 znaków w linii z szybkością 60 cps.
  Juliet Pro 60 oferuje  nie tylko legendarną jakość punktów brajlowskich, ale także  podpowiedzi głosowe oraz możliwość wydruku na papierze ciągłym lub pojedynczych kartkach. Drukuje 6 lub osiem punktów brajlowskich.
  Posiada prowadnice do pojedynczych kartek, na których drukuje 22 linie na 11” papierze. Kartki podawane pojedynczo.
  Funkcja Multi-copy – do 99 kopii dokumentu.

  zapytaj o cenę
 • Papier brajlowski 19x29,7cm

  Cena za 1 kg.

  Papier brajlowski o wymiarach arkusza 19x29,7 cm (2 cm węższy niż arkusz A4).

  W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 81 533 25 10 lub mailowy: sklep@phuimpuls.pl.

  Minimalne zamówienie 5 kg. Przy odbiorze osobistym - dowolna ilość.

  Cena:7.00
 • Phoenix

  Phoenix.jpg

  Phoenix pierwsza na świecie wielofunkcyjna drukarka brajlowska, drukująca oprócz standardowego druku brajlowskiego także wypukłą grafikę.
  Może ona wydrukować zeskanowany obrazek z komputera jako wysokiej rozdzielczości wypukły obraz przy  zachowaniu standardowej jakości punktów brajlowskich. Jest to możliwe dzięki dołączonemu bezpłatnie do drukarki oprogramowania Firebrid Software Suite.

  zapytaj o cenę
 • Trident

  Trident.jpg

  Trident – reprezentuje  kolejną 10-tą generację drukarek brajlowskich kontynuującą doskonałą jakość generowanych punktów. Wspomagana przez specjalny program Firebird Software Suite.  Jest lekka, łatwa do transportu i drukuje dwustronnie z szybkością do 100 cps. Jest kompatybilna z głównymi programami sterującymi. Zawiera oprogramowanie Firebird Software Suite, który umożliwia wydruk grafiki w rozdzielczości  12.5 i 17 DPI. 

  zapytaj o cenę
 • Mimic

  mimicmb.jpg

  Wyświetlacz do Mountbatten Brailler - umożliwia obserwowanie tego, co pisze użytkownik przez osobę nie znającą Brailla.

  Urządzenie podłączane do portu szeregowego Mountbatten Brailler. Zasilany bateryjnie.

   

   

  Cena:1 399.00
 • Braille Express 150

  BrailleExpress150.jpg

  Jest to drukarka przeznaczona do drukowania dużych ilości wydruków. Jest wbudowana w walizkę do transportu. Posiada pamięć 400 stron i drukuje z szybkością 150 znaków na sekundę. Drukując pięć godzin dziennie, otrzymujemy ponad 350 000 stron rocznie. Grafika: standardowa (12,5 dpi ) i w wysokiej rozdzielczości (17 dpi). Dynamiczna zmiana wielkości druku, nawet w obrębie jednego dokumentu. Sześcio- lub ośmio-punkt Drukowanie do 99 kopii jednego dokumentu.

  zapytaj o cenę