UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niepełnosprawnych ruchowo

Pomoce, sprzęt specjalistyczny i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnych zmagających się z innymi dolegliwościami niż dysfunkcja wzroku.

 • BIGTrack z gniazdami do przycisków

  bigtrackextended.jpg

  BIGTrack z gniazdami do przycisków to mysz-piłka (trackball dużych rozmiarów) dla osób mających trudności z obsługą zwykłej myszy - z możliwością podłączenia przycisków do klikania.

  To pierwotnie zaprojektowane dla dzieci  urządzenie posiada właściwości, które sprawiają, iż jest ono wartościowym narzędziem dla użytkowników mających problemy z obsługą tradycyjnej myszy.

  Cena:369.00
 • BJoy Button

  BJoyButton.jpg

  BJoy Button to myszka, którą obsługuje się za pomocą ośmiu przycisków, kliknięcie których odpowiada za poszczególne funkcje myszki.

  Cena:2 149.00
 • BJoy Chin

  BJoyChin1.jpg

  BJoy Chin jest zaprojektowana tak, by za pomocą ruchu głowy sterować ruchem kursora myszy. Podbródek opieramy wygodnie na specjalnie wyprofilowanym podparciu i możemy przystąpić do pracy! Klikanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisków znajdujących się na bokach podparcia.

  Cena:2 399.00
 • BJoy Hand A

  BJoyHandA.jpg

  BJoy Hand A to ergonomiczny joystick, którego kształt i wielkość pozwalają na to, by mieścił się w dłoni, a obsługiwany był za pomocą delikatnego ruchu palca. To to wyjątkowo czuły joystick reagujący na najmniejsze ruchy palcem.

  Cena:1 099.00
 • BJoy Hand C

  BJoyHandC.jpg

  BJoy Hand C to czuły joystick umożliwiający poruszanie kursorem za pomocą delikatnego ruchu palca.

  BJoy Hand C jest bardzo podobny do BJoy Hand A, jednak wymaga mniejszej precyzji w zakresie ruchu. Daje możliwość ruchu kursora w ośmiu kierunkach, mieści się w dłoni, jego konstrukcja opiera się na mikroprzycisku stanowiącym joystick oraz czterech bardzo czułych przyciskach do których można przypisać różne funkcje.

  Cena:1 099.00
 • BJoy Ring

  BJoyRing.jpg

  BJoy Ring zamienia joystick od wózka inwalidzkiego w mysz komputerową!

  BJoy Ring to urządzenie podłączone do komputera za pomocą wejścia USB. Po podłączeniu, joystick wózka inwalidzkiego spełnia funkcje myszy komputerowej. Klikanie odbywać się może za pomocą dodatkowych przycisków. Jest to efektywny sposób na to, by kontrolować komputer i uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji za pomocą urządzenia, które jest dobrze znane i nie sprawia trudności w obsłudze Użytkownikom elektrycznych wózków inwalidzkich.

  Urządzenie gotowe do użytku, nie wymaga instalacji. Można jednak dzięki darmowemu programowi BJ Software skonfigurować ustawienia, takie jak prędkość, pod indywidualne potrzeby użytkownika.

   

  Cena:2 199.00
 • BJoy Stick A

  BJOYStickA.jpg

  Urządzenie BJoy Stick A skonstruowane zostało na wzór joystick'ów używanych do prowadzenia wózków inwalidzkich - chodzi o łatwą dostępność do dużych przycisków oraz o niewielki ruch jaki jest wymagany do kierowania rączką joystick'a. BJoy Stick A zastępuje funkcje tradycyjnej myszy komputerowej.

  Cena:2 449.00
 • BJoy Stick C

  BJOYStickC.png

  BJoy Stick C pozwala na precyzyjne ruchy kursora, mimo braku precyzyjnych ruchów rąk. Nie wymaga dużej siły, a sztywność rączki joystick'a niweluje problem niekontrolowanych ruchów kursora. BJoy Stick C zastępuje funkcje tradycyjnej myszy komputerowej.

  Cena:2 399.00
 • BigKeys LX

  bigkeyslx.jpg

  BigKeys LX - klawiatura z dużymi klawiszami. Występuje w wersjach czarno-białej lub kolorowej, w układzie klawiszy ABC lub QWERTY.

  Cena:899.00
 • BigKeys ramka

  bigkeysramka.jpg

  Plastikowe ramki z otworami zaprojektowane zostały specjalnie dla niepełnosprawnych użytkowników komputerów i klawiatur BigKeys. Modele dostępne są dla BigKeys Plus i BigKeys LX. Wykonane są z dobrego jakościowo, przejrzystego akrylu.

  Cena:499.00