UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niepełnosprawnych ruchowo

Pomoce, sprzęt specjalistyczny i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnych zmagających się z innymi dolegliwościami niż dysfunkcja wzroku.

 • BJoy Chin

  BJoyChin1.jpg

  BJoy Chin jest zaprojektowana tak, by za pomocą ruchu głowy sterować ruchem kursora myszy. Podbródek opieramy wygodnie na specjalnie wyprofilowanym podparciu i możemy przystąpić do pracy! Klikanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisków znajdujących się na bokach podparcia.

  Cena:2 399.00
 • BJoy Hand A

  BJoyHandA.jpg

  BJoy Hand A to ergonomiczny joystick, którego kształt i wielkość pozwalają na to, by mieścił się w dłoni, a obsługiwany był za pomocą delikatnego ruchu palca. To to wyjątkowo czuły joystick reagujący na najmniejsze ruchy palcem.

  Cena:1 099.00
 • BJoy Hand C

  BJoyHandC.jpg

  BJoy Hand C to czuły joystick umożliwiający poruszanie kursorem za pomocą delikatnego ruchu palca.

  BJoy Hand C jest bardzo podobny do BJoy Hand A, jednak wymaga mniejszej precyzji w zakresie ruchu. Daje możliwość ruchu kursora w ośmiu kierunkach, mieści się w dłoni, jego konstrukcja opiera się na mikroprzycisku stanowiącym joystick oraz czterech bardzo czułych przyciskach do których można przypisać różne funkcje.

  Cena:1 099.00
 • BJoy Ring

  BJoyRing.jpg

  BJoy Ring zamienia joystick od wózka inwalidzkiego w mysz komputerową!

  BJoy Ring to urządzenie podłączone do komputera za pomocą wejścia USB. Po podłączeniu, joystick wózka inwalidzkiego spełnia funkcje myszy komputerowej. Klikanie odbywać się może za pomocą dodatkowych przycisków. Jest to efektywny sposób na to, by kontrolować komputer i uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji za pomocą urządzenia, które jest dobrze znane i nie sprawia trudności w obsłudze Użytkownikom elektrycznych wózków inwalidzkich.

  Urządzenie gotowe do użytku, nie wymaga instalacji. Można jednak dzięki darmowemu programowi BJ Software skonfigurować ustawienia, takie jak prędkość, pod indywidualne potrzeby użytkownika.

   

  Cena:2 199.00
 • BJoy Stick A

  BJOYStickA.jpg

  Urządzenie BJoy Stick A skonstruowane zostało na wzór joystick'ów używanych do prowadzenia wózków inwalidzkich - chodzi o łatwą dostępność do dużych przycisków oraz o niewielki ruch jaki jest wymagany do kierowania rączką joystick'a. BJoy Stick A zastępuje funkcje tradycyjnej myszy komputerowej.

  Cena:2 449.00
 • BJoy Stick C

  BJOYStickC.png

  BJoy Stick C pozwala na precyzyjne ruchy kursora, mimo braku precyzyjnych ruchów rąk. Nie wymaga dużej siły, a sztywność rączki joystick'a niweluje problem niekontrolowanych ruchów kursora. BJoy Stick C zastępuje funkcje tradycyjnej myszy komputerowej.

  Cena:2 399.00
 • Comfy z oprogramowaniem Pierwsze Kroki

  Comfy.jpg

  Klawiatura Comfy z oprogramowaniem zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 1-5 lat. Klawiatura Comfy posiada duże przyciski z rysunkami, obrotowy wałek oraz słuchawkę; może być obsługiwana bez umiejętności czytania oraz posługiwania się myszą - także przez dzieci z zaburzoną motoryką rąk.

  Cena:299.00
 • Exelon Mouse

  ExelonMouse.jpg

  Exelon Mouse jest alternatywą dla tradycyjnej myszy komputerowej – ruch kursora po ekranie kontrolowany jest za pomocą ruchu bardzo czułego ustnika, a klikanie odbywa się za pomocą wydechu i zasysania powietrza. Urządzenie umożliwiające osobom niepełnosprawnym ruchowo pełną obsługę komputera.

  Cena:4 899.00
 • Head Mouse Extreme

  HeadMouseExtreme.jpg

  Head Mouse Extreme to urządzenie zastępujące mysz komputerową. Pozwala na obsługę komputera za pomocą ruchów głowy.

  Cena:5 299.00
 • Headpointer

  Headpointer.jpg

  Headpointer jest metalowym wskaźnikiem mocowanym za pomocą specjalnego stelażu na głowie. Ruchy głowy umożliwiają skuteczne operowanie urządzeniem tj. precyzyjne trafianie w wybrany punkt. Długość wskaźnika w zależności od potrzeb może wynosić 43-51 cm. Urządzenie jest wykonane z lekkiego metalu i nie stanowi obciążenia dla użytkownika.

  Cena:1 599.00