UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niepełnosprawnych ruchowo

Pomoce, sprzęt specjalistyczny i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnych zmagających się z innymi dolegliwościami niż dysfunkcja wzroku.

 • Inclusive Eye Gaze: Exploring and Playing

  ExploringandPlaying.jpg

  Oprogramowanie Exploring and Playing to druga część z serii programów Inclusive Eye Gaze przeznaczonych do nauki sterowania wzrokiem. Oprogramowanie współpracuje z dowolnym urządzeniem śledzącym ruch gałki ocznej (np. PCEye Go, Tobii i-15, EyeTech) rozwijając umiejętności od wczesnej eksploracji do dokonywania wyborów. Nauczyciele i terapeuci mogą wykorzystać oprogramowanie w procesie terapii, nauki umiejętności sterowania wzrokiem oraz oceny postępów osiąganych przez dziecko.

  Cena:1 099.00
 • IntegraMouse Plus

  IntegraMousePlus.jpeg

  IntegraMouse Plus zastępuje mysz komputerową umożliwiając obsługę komputera przy pomocy wyłącznie ust.

  Cena:9 199.00
 • KidTrac

  kidtrac.jpg

  KidTrac to mysz komputerowa typu trackball, zawierająca blokadę.

  Trackball służy do pracy i zabawy. Dostosowuje się do osób leworęcznych i praworęcznych. Posiada blokadę, która pozwala na stosowanie techniki „przeciągnij i upuść” bez przytrzymywania przycisku. Możliwość użycia blokady wspomaga osoby mające trudności w przytrzymywaniu przycisku myszki. Dzięki blokadzie osoby te zyskują większą swobodę w obsłudze komputera.

  Cena:499.00
 • KidTrac z gniazdami do przycisków

  kidtracextended.jpg

  Wersja popularnego trakball'a KidTrak dostępna także z gniazdami umożliwijącymi podłączenie 3 przycisków.

  Trackball służy do pracy i zabawy. Dostosowuje się do osób leworęcznych i praworęcznych. Posiada blokadę, która pozwala na stosowanie techniki „przeciągnij i upuść” bez przytrzymywania przycisku. Możliwość użycia blokady wspomaga osoby mające trudności w przytrzymywaniu przycisku myszki. Dzięki blokadzie osoby te zyskują większą swobodę w obsłudze komputera.

  Cena:549.00
 • Optima Joystick

  OptimaJoystick.jpg

  Optima Joystick to kompaktowy joystick o ergonomicznej konstrukcji i funkcjach ułatwiających jego obsługę osobom z niepełnosprawnością ruchową rąk.

  Cena:1 319.00
 • Podkładka pod klawiaturę

  Podkladkapodklawiature.jpg

  Specjalistyczna podkładka pod klawiaturę.
  Specjalistyczna podkładka pod klawiaturę, która umożliwia ustawienie klawiatury pod kątem. Zwiększa to ergonomię pracy.

  Cena:249.00
 • Rock Joystick

  RockJoystick.jpg

  Rock Joystick przejmuje wszystkie funkcje, które wykonujemy standardową myszką: klikanie lewym i prawym przyciskiem, dwuklik. Do precyzyjnego sterowania kursorem, potrzebny jest minimalny ruch ręką. Konstrukcja joystick’a powoduje, że podczas jego używania nie odczuwa się zmęczenia. W komplecie dostępne są trzy końcówki na joystick: prosta, w kształcie litery T oraz duża, miękka piłka.

  Cena:3 699.00
 • Sip Puff Switch

  SipPuffSwitch.jpg

  Sip Puff Switch to urządzenie montowane na głowie, pozwalające na przekazywanie do komputera, czy innego urządzenia, takiej informacji, jak klikanie myszką, czy przyciskanie przycisku.

  Cena:1 499.00
 • SmartNav AT

  SmartNavAT.jpg

  SmartNav AT to urządzenie elektroniczne zastępujące klasyczną mysz - kamera obserwująca ruch kropki umieszczonej na czole użytkownika, wraz z oprogramowaniem do klikania.

  Cena:2 399.00
 • SmartNav EG (PL)

  smartnvaeg.jpg

  SmartNav EG to urządzenie elektroniczne zastępujące klasyczną mysz - kamera obserwująca ruch kropki umieszczonej na czole użytkownika. W odróżnieniu od droższej wersji AT nie posiada na wyposażeniu oprogramowania Click-N-Type, czyli klawiatury ekranowej.

  Cena:1 899.00