UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niepełnosprawnych ruchowo

Pomoce, sprzęt specjalistyczny i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnych zmagających się z innymi dolegliwościami niż dysfunkcja wzroku.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • EyeMobile Plus (różne wersje od 20999 – 25999 zł)

  eyemobileplus.jpg

  UWAGA! Podana cena dotyczy wersji EyeMobile Pluss Access bez tabletu.

  EyeMobile Plus to specjalna podstawka na której zamocowany jest eyetracker PCEye Plus. Podstawka posiada wbudowane głośniki, dodatkową baterię oraz nadajnik podczerwieni. Natomiast PCEye Plus to urządzenie nowej generacji pozwalające na ergonomiczną oraz precyzyjną obsługę komputera. Łączy w sobie funkcjonalność sterowania komputerem za pomocą wzroku, głosu (niezbędne oprogramowanie rozpoznające mowę), a także przycisków.

   

  Cena:20 999.00
 • Inclusive Eye Gaze Learning Curve

  Inclusive-Eye-Gaze-Learning-Curve.jpg

  Zestaw trzech programów przeznaczonych do nauki sterowania wzrokiem:

   Attention and Looking, Exploring and Playing oraz Choosing and Learning. Wszystkie trzy program zawierają zestaw 54 fascynujących ćwiczeń przeznaczonych do nauki posługiwania się urządzeniami śledzącymi ruch gałki ocznej (min. PCEye Go, Tobii i-15, EyeTech). Kolejne ćwiczenia pozwalają na zdobywanie poszczególnych umiejętności od działań przyczynowo-skutkowych po naukę i komunikację.

  Cena:2 999.00
 • PCEye Explore z Windows Control

  pceyeexplore.jpg

  PCEye Explore to bardzo proste w obsłudze urządzenie, śledzące ruch gałek ocznych, które pozwala na wprowadzenie do sterowania komputerem oraz przygotowanie do komunikacji alternatywnej osób z niepełnosprawnością ruchową. Urządzenie jest szczególnie polecane dzieciom oraz mniej zaawansowanym w obsłudze komputera użytkownikom. Dzięki PCEye Explore mają oni szansę poprzez zabawę, bez możliwości popełnienia błędu wdrożyć się do pracy z urządzeniami śledzącymi ruch gałek ocznych oraz przygotowania się do korzystania z komunikacji alternatywnej.

  Cena:4 999.00
 • Tobii Dynavox Gaze Viewer

  Gaze_Viewer.jpg

  Tobii Dynavox Gaze Viewer to oprogramowanie przeznaczone dla terapeutów, nauczycieli, rodziców, psychologów oraz wszystkich osób, które chcą lepiej poznać możliwości użytkownika. Dzięki oprogramowaniu Gaze Viewer oraz urządzeniom sterowania komputerem za pomocą wzroku można  uzyskać wgląd w obszary ekranu jakimi interesuje się Użytkownik dotyczące dowolnej aplikacji, zdjęcia, filmu, gry itp. Zebrane dane można zapisać w postaci filmu, obrazu lub map ilustrujących obszary ekranu na jakie patrzył Użytkownik.

  Cena:3 999.00
 • BigKeys LX

  bigkeyslx.jpg

  BigKeys LX - klawiatura z dużymi klawiszami. Występuje w wersjach czarno-białej lub kolorowej, w układzie klawiszy ABC lub QWERTY.

  Cena:899.00
 • BigKeys ramka

  bigkeysramka.jpg

  Plastikowe ramki z otworami zaprojektowane zostały specjalnie dla niepełnosprawnych użytkowników komputerów i klawiatur BigKeys. Modele dostępne są dla BigKeys Plus i BigKeys LX. Wykonane są z dobrego jakościowo, przejrzystego akrylu.

  Cena:499.00
 • BigKeys skins

  BigKeysSkins.jpg

  Osłony BigKeys to uformowane, plastikowe pokrywy, które chronią klawiaturę BigKeys przed zniszczeniem, zdzieraniem i wytarciem. Osłony pasują idealnie i są zrobione z przejrzystego plastiku, a więc zapewniają  dobrą widoczność  klawiszy.

  Cena:199.00
 • Clevy

  clevy.JPG

  Clevy to atrakcyjnie i innowacyjnie zaprojektowana klawiatura dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, a zwłaszcza osób niepełnosprawnych. Doskonale wykorzystywana w nauce pisania i obsługi komputera. Przyjazna kolorystyka zwiększa motywacje i zainteresowanie użytkownika - nauka traktowana jest jak zabawa. Istnieje możliwość zakupu ramki zabezpieczającej ułatwiającej pracę osobom z niedowładem, drżeniem rąk, spastycznością.

  Cena:549.00
 • Clevy - ramka

  clevyramka.jpg

  Ramka jest stworzona specjalnie dla ludzi z przejściową lub trwałą niepełnosprawnością ruchową kończyn górnych. Pozwala położyć ręce na klawiaturze bez ryzyka naciśnięcia przypadkowego klawisza. Uderzenie w klawisz jest wtedy mniej czasochłonne, a wybór klawisza bardziej precyzyjny, co szczególnie sprawdza się przy niedowładach.

  Cena:399.00
 • Clevy bezprzewodowa

  clevyb.jpg

  Innowacyjnie zaprojektowana klawiatura dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, jak również dla osób z niepełnosprawnością. Ułatwia pracę osobom z niedowładem, drżeniem rąk, spastycznością. Doskonale wykorzystywana w nauce pisania i obsługi komputera. Przyjazna kolorystyka zwiększa motywacje i zainteresowanie użytkownika – nauka traktowana jest jak zabawa. Teraz takżę w wersji bezprzewodowej, która zapewnia znacznie większą swobodę ruchów oraz umożliwia połączenie nie tylko z komputerem ale również innymi urządzeniami takimi jak tablet, smartfon czy iPad.

  Cena:649.00
 • Inclusive Eye Gaze: Attention and Looking

  AttentionandLooking.jpg

  Oprogramowanie Attention and Looking to pierwsza część serii programów Inclusive Eye Gaze zaprojektowanych do nauki sterowania komputerem za pomocą wzroku. Oprogramowanie składające się z zabawnych i ciekawych ćwiczeń przeznaczone jest dla użytkowników którzy rozpoczynają pracę z urządzeniami śledzącymi ruch gałki ocznej (np. PCEye Go, EyETech, Tobii i-15). Oprogramowanie może być również pomocne dla nauczycieli oraz terapeutów stając się narzędziem oceny postępów dziecka.

  Cena:1 099.00
 • Klawiatura Clevy Contrast

  clevy_contrast.jpg

  Klawiatura Clevy Contrast to czarno-biała wersja Klawiatury Clevy. Zaprojektowana dla osób niepełnosprawnych. Doskonale wykorzystywana w nauce pisania i obsługi komputera. Czarno-biała kolorystyka i wysoki kontrast są przyjazne szczególnie osobom niedowidzącym. Istnieje możliwość zakupu ramki zabezpieczającej ułatwiającej pracę osobom z niedowładem, drżeniem rąk, spastycznością.

  Cena:619.00
 • Klawiatura z ramką Guarded Keyboard

  GuardedKeyboard1.jpg

  Standardowa klawiatura z ramką.

  Prawdopodobnie w użyciu jest więcej niż 2000 klawiatur, a każda z nich ma różne klawisze i odmienne kształty.

  Dlatego producent ramki proponuje jednocześnie klawiaturę oraz jej osłonę – w cenie samej ramki.

  Klawiatura może działać z każdym komputerem PC i używać standardowej wtyczki USB.

  Cena:399.00
 • Maltron 3 D

  Maltron3D.jpg

  Klawiatury Maltron 3D zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić jak największą efektywność i ergonomiczność pracy na komputerze. Stworzona jest tak, aby optymalnie ustawić pozycję każdego palca i nie doprowadzić do jego nadwyrężenia. Dodatkową zaletą klawiatury Maltron 3D jest jej niewielka waga, która zapewnia mobilność.

  Cena:3 099.00
 • Maltron Expanded

  MaltronExpanded.jpg

  Maltron Expanded to powiększona klawiatura do pisania np. nogami.

  Mocna konstrukcja klawiatury Maltron Expanded i otoczone ramkami klawisze, sprawiają, że jest ona dobrym narzędziem pracy dla osób z porażeniem, niedowładem lub piszących przy pomocy stóp.

  Cena:4 499.00
 • Maltron Head/Mouth - do pisania za pomocą głowy lub ust

  maltronusta.jpg

  Klawiatura o specjalnym kształcie i układzie do pisania np. przy pomocy głowy.

  Kształt i układ oraz możliwość zamocowania tej klawiatury na statywie powodują, że stanowi najwygodniejsze narzędzie dla osób posługujących się wskaźnikiem do pisania.

  Cena:2 499.00
 • Maltron Single handed

  MaltronSinglehanded.jpg

  Maltron Single handed to klawiatura dla osób piszących jedną ręką (lewą lub prawą).

  Klawiatury Maltron ukształtowano w taki sposób, aby wyjść naprzeciw tym, którzy muszą pracować na klawiaturze za pomocą jednej ręki.

  Cena:2 499.00
 • VisionBoard 2

  VisionBoard.jpg

  Atrakcyjnie i innowacyjnie zaprojektowana klawiatura dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, a zwłaszcza osób niepełnosprawnych. Doskonale wykorzystywana w nauce pisania i obsługi komputera. Kontrastowa kolorystyka zwiększa motywację i zainteresowanie użytkownika – nauka traktowana jest jak zabawa. Specjalistyczna klawiatura VisionBoard 2 posiada również dwa porty boczne USB 2.0 oraz klawisze funkcyjne.

  Cena:399.00
 • BIGTrack z gniazdami do przycisków

  bigtrackextended.jpg

  BIGTrack z gniazdami do przycisków to mysz-piłka (trackball dużych rozmiarów) dla osób mających trudności z obsługą zwykłej myszy - z możliwością podłączenia przycisków do klikania.

  To pierwotnie zaprojektowane dla dzieci  urządzenie posiada właściwości, które sprawiają, iż jest ono wartościowym narzędziem dla użytkowników mających problemy z obsługą tradycyjnej myszy.

  Cena:369.00
 • BJoy Button

  BJoyButton.jpg

  BJoy Button to myszka, którą obsługuje się za pomocą ośmiu przycisków, kliknięcie których odpowiada za poszczególne funkcje myszki.

  Cena:2 149.00
 • BJoy Chin

  BJoyChin1.jpg

  BJoy Chin jest zaprojektowana tak, by za pomocą ruchu głowy sterować ruchem kursora myszy. Podbródek opieramy wygodnie na specjalnie wyprofilowanym podparciu i możemy przystąpić do pracy! Klikanie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisków znajdujących się na bokach podparcia.

  Cena:2 399.00
 • BJoy Hand A

  BJoyHandA.jpg

  BJoy Hand A to ergonomiczny joystick, którego kształt i wielkość pozwalają na to, by mieścił się w dłoni, a obsługiwany był za pomocą delikatnego ruchu palca. To to wyjątkowo czuły joystick reagujący na najmniejsze ruchy palcem.

  Cena:1 099.00
 • BJoy Hand C

  BJoyHandC.jpg

  BJoy Hand C to czuły joystick umożliwiający poruszanie kursorem za pomocą delikatnego ruchu palca.

  BJoy Hand C jest bardzo podobny do BJoy Hand A, jednak wymaga mniejszej precyzji w zakresie ruchu. Daje możliwość ruchu kursora w ośmiu kierunkach, mieści się w dłoni, jego konstrukcja opiera się na mikroprzycisku stanowiącym joystick oraz czterech bardzo czułych przyciskach do których można przypisać różne funkcje.

  Cena:1 099.00
 • BJoy Ring

  BJoyRing.jpg

  BJoy Ring zamienia joystick od wózka inwalidzkiego w mysz komputerową!

  BJoy Ring to urządzenie podłączone do komputera za pomocą wejścia USB. Po podłączeniu, joystick wózka inwalidzkiego spełnia funkcje myszy komputerowej. Klikanie odbywać się może za pomocą dodatkowych przycisków. Jest to efektywny sposób na to, by kontrolować komputer i uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji za pomocą urządzenia, które jest dobrze znane i nie sprawia trudności w obsłudze Użytkownikom elektrycznych wózków inwalidzkich.

  Urządzenie gotowe do użytku, nie wymaga instalacji. Można jednak dzięki darmowemu programowi BJ Software skonfigurować ustawienia, takie jak prędkość, pod indywidualne potrzeby użytkownika.

   

  Cena:2 199.00
 • BJoy Stick A

  BJOYStickA.jpg

  Urządzenie BJoy Stick A skonstruowane zostało na wzór joystick'ów używanych do prowadzenia wózków inwalidzkich - chodzi o łatwą dostępność do dużych przycisków oraz o niewielki ruch jaki jest wymagany do kierowania rączką joystick'a. BJoy Stick A zastępuje funkcje tradycyjnej myszy komputerowej.

  Cena:2 449.00
 • BJoy Stick C

  BJOYStickC.png

  BJoy Stick C pozwala na precyzyjne ruchy kursora, mimo braku precyzyjnych ruchów rąk. Nie wymaga dużej siły, a sztywność rączki joystick'a niweluje problem niekontrolowanych ruchów kursora. BJoy Stick C zastępuje funkcje tradycyjnej myszy komputerowej.

  Cena:2 399.00
 • Comfy z oprogramowaniem Pierwsze Kroki

  Comfy.jpg

  Klawiatura Comfy z oprogramowaniem zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 1-5 lat. Klawiatura Comfy posiada duże przyciski z rysunkami, obrotowy wałek oraz słuchawkę; może być obsługiwana bez umiejętności czytania oraz posługiwania się myszą - także przez dzieci z zaburzoną motoryką rąk.

  Cena:299.00
 • Exelon Mouse

  ExelonMouse.jpg

  Exelon Mouse jest alternatywą dla tradycyjnej myszy komputerowej – ruch kursora po ekranie kontrolowany jest za pomocą ruchu bardzo czułego ustnika, a klikanie odbywa się za pomocą wydechu i zasysania powietrza. Urządzenie umożliwiające osobom niepełnosprawnym ruchowo pełną obsługę komputera.

  Cena:4 899.00
 • Head Mouse Extreme

  HeadMouseExtreme.jpg

  Head Mouse Extreme to urządzenie zastępujące mysz komputerową. Pozwala na obsługę komputera za pomocą ruchów głowy.

  Cena:5 299.00
 • Headpointer

  Headpointer.jpg

  Headpointer jest metalowym wskaźnikiem mocowanym za pomocą specjalnego stelażu na głowie. Ruchy głowy umożliwiają skuteczne operowanie urządzeniem tj. precyzyjne trafianie w wybrany punkt. Długość wskaźnika w zależności od potrzeb może wynosić 43-51 cm. Urządzenie jest wykonane z lekkiego metalu i nie stanowi obciążenia dla użytkownika.

  Cena:1 599.00
 • Inclusive Eye Gaze: Exploring and Playing

  ExploringandPlaying.jpg

  Oprogramowanie Exploring and Playing to druga część z serii programów Inclusive Eye Gaze przeznaczonych do nauki sterowania wzrokiem. Oprogramowanie współpracuje z dowolnym urządzeniem śledzącym ruch gałki ocznej (np. PCEye Go, Tobii i-15, EyeTech) rozwijając umiejętności od wczesnej eksploracji do dokonywania wyborów. Nauczyciele i terapeuci mogą wykorzystać oprogramowanie w procesie terapii, nauki umiejętności sterowania wzrokiem oraz oceny postępów osiąganych przez dziecko.

  Cena:1 099.00
 • IntegraMouse Plus

  IntegraMousePlus.jpeg

  IntegraMouse Plus zastępuje mysz komputerową umożliwiając obsługę komputera przy pomocy wyłącznie ust.

  Cena:9 199.00
 • KidTrac

  kidtrac.jpg

  KidTrac to mysz komputerowa typu trackball, zawierająca blokadę.

  Trackball służy do pracy i zabawy. Dostosowuje się do osób leworęcznych i praworęcznych. Posiada blokadę, która pozwala na stosowanie techniki „przeciągnij i upuść” bez przytrzymywania przycisku. Możliwość użycia blokady wspomaga osoby mające trudności w przytrzymywaniu przycisku myszki. Dzięki blokadzie osoby te zyskują większą swobodę w obsłudze komputera.

  Cena:499.00
 • KidTrac z gniazdami do przycisków

  kidtracextended.jpg

  Wersja popularnego trakball'a KidTrak dostępna także z gniazdami umożliwijącymi podłączenie 3 przycisków.

  Trackball służy do pracy i zabawy. Dostosowuje się do osób leworęcznych i praworęcznych. Posiada blokadę, która pozwala na stosowanie techniki „przeciągnij i upuść” bez przytrzymywania przycisku. Możliwość użycia blokady wspomaga osoby mające trudności w przytrzymywaniu przycisku myszki. Dzięki blokadzie osoby te zyskują większą swobodę w obsłudze komputera.

  Cena:549.00
 • Optima Joystick

  OptimaJoystick.jpg

  Optima Joystick to kompaktowy joystick o ergonomicznej konstrukcji i funkcjach ułatwiających jego obsługę osobom z niepełnosprawnością ruchową rąk.

  Cena:1 319.00
 • Podkładka pod klawiaturę

  Podkladkapodklawiature.jpg

  Specjalistyczna podkładka pod klawiaturę.
  Specjalistyczna podkładka pod klawiaturę, która umożliwia ustawienie klawiatury pod kątem. Zwiększa to ergonomię pracy.

  Cena:249.00
 • Rock Joystick

  RockJoystick.jpg

  Rock Joystick przejmuje wszystkie funkcje, które wykonujemy standardową myszką: klikanie lewym i prawym przyciskiem, dwuklik. Do precyzyjnego sterowania kursorem, potrzebny jest minimalny ruch ręką. Konstrukcja joystick’a powoduje, że podczas jego używania nie odczuwa się zmęczenia. W komplecie dostępne są trzy końcówki na joystick: prosta, w kształcie litery T oraz duża, miękka piłka.

  Cena:3 699.00
 • Sip Puff Switch

  SipPuffSwitch.jpg

  Sip Puff Switch to urządzenie montowane na głowie, pozwalające na przekazywanie do komputera, czy innego urządzenia, takiej informacji, jak klikanie myszką, czy przyciskanie przycisku.

  Cena:1 499.00
 • SmartNav AT

  SmartNavAT.jpg

  SmartNav AT to urządzenie elektroniczne zastępujące klasyczną mysz - kamera obserwująca ruch kropki umieszczonej na czole użytkownika, wraz z oprogramowaniem do klikania.

  Cena:2 399.00
 • SmartNav EG (PL)

  smartnvaeg.jpg

  SmartNav EG to urządzenie elektroniczne zastępujące klasyczną mysz - kamera obserwująca ruch kropki umieszczonej na czole użytkownika. W odróżnieniu od droższej wersji AT nie posiada na wyposażeniu oprogramowania Click-N-Type, czyli klawiatury ekranowej.

  Cena:1 899.00
 • Tracker Pro

  TrackerPro.jpg

  Tracker Pro to urządzenie elektroniczne zastępujące klasyczną mysz - kamera obserwująca ruch kropki umieszczonej na czole użytkownika.

  Cena:5 399.00
 • Tracker Pro Dots

  Specjalne kropki do przyklejania na czole dla urządzenia Tracker Pro.

  Cena:139.00
 • Tracker Pro Magic Cursor 2000

  MagicCursor2000.jpg

  Magic Cursor 2000 to program do  pracy z Tracker Pro. Zatrzymanie kursora w jednym punkcie na określony w parametrach programu czas powoduje kliknięcie. Specjalny pasek ekranowy z przełącznikiem funkcji pozwala na uzyskanie podwójnych kliknięć i kliknięć prawym klawiszem myszy.

  Cena:1 099.00
 • Tracker Pro ScreenDoors

  ScreenDoors jest klawiaturą wirtualną wspierającą użytkowników urządzenia TrackerPro w pisaniu na komputerze za pomocą ruchów głowy.

  Cena:1 599.00
 • Blinklt

  Blinklt1.jpg

  Blinklt to urządzenie umożliwiające pisanie i sterowanie myszą za pomocą mrugania.

  Jeśli nie możesz obsługiwać komputera rękami i żadne specjalne klawiatury nie pomagają – nic straconego: jest BlinkIt.

  Cena:7 299.00
 • Inclusive Eye Gaze: Choosing and Learning

  ChoosingandLearning.jpg

  Choosing and Learning to trzeci z serii programów Inclusive Eye Gaze przeznaczony do nauki obsługi komputera za pomocą wzroku. Oprogramowanie współpracuje z dowolnym urządzeniem śledzącym ruch gałki ocznej wyposażonym w funkcje Emulacji myszki (np. PCEye Go, Tobii i-15, EyeTech).

  Cena:1 099.00
 • MrugoMysz

  Program Mrugomysz pozwala sterować kursorem myszy oraz klikać przy użyciu urządzenia BlinkIt. Niezbędny, jeśli chcesz surfować w Internecie.

  Cena:1 369.00
 • Switch Poser

  switchposer1.jpg

  Jeżeli korzystasz z przycisków i poszukujesz łatwej metody ich montażu – Switch Poser jest tym czego szukasz.

  Uwaga! Przycisk dostępny jest oddzielnie.

  Cena:449.00
 • EyeMobile Mini (różne wersje w cenie od 6299 – 11999 zł)

  EyeMobile_mini_1.jpg

  UWAGA! Podana cena dotyczy wersji EyeMobile Mini Track&Lern.

  EyeMobile Mini to zestaw składający się z urządzenia PCEye Mini pozwalającego na obsługę tabletu za pomocą wzroku oraz specjalnego mocowania pozwalającego na łatwe przymocowanie urządzenia PCEye Mini do tabletu. Można też nabyć tablet w zestawie.

  Cena:6 299.00
 • EyeTech TM4

  EyeTechTM4.jpg

  Urządzenie EyeTech reprezentuje technologie eyetrackingu – śledzenia ruchu gałek ocznych przez kamery umieszczane na komputerze. Ruchy gałek ocznych bezpośrednio odpowiadają za ruchy kursora, urządzenie to umożliwia obsługę aplikacji komputerowych osobom z niepełnosprawnością ruchową.

  Cena:15 999.00
 • EyeTech TM4 Mini

  EyeTechTM4Mini.jpg

  EyeTech TM4 Mini to mniejsza wersja urządzenia EyeTech TM 4, polecana do komputerów przenośnych.

  Cena:15 999.00
 • I4Control

  i4Control2.jpg

  System I4Control® to urządzenie, które umożliwia osobom niepełnosprawnym w prosty sposób, za pomocą ruchu gałek ocznych lub głowy sterować komputerem osobistym. System I4Control® zaprojektowany jest dla osób z niepełnosprawnością fizyczną, po urazach (głowy, kręgosłupa, w wyniku których nastąpiło porażenie całkowite lub częściowe), po amputacjach kończyn górnych, w wyniku chorób (ALS – stwardnienie zanikowe boczne, MPD – porażenie mózgowe, zanik mięśni, SMA - rdzeniowy zanik mięśni, SM - stwardnienie rozsiane).

  Cena:12 999.00
 • PCEye Mini (różne wersje od 4899 – 5599 zł)

  pceyemini.jpg

  UWAGA! Podana cena dotyczy najtańszej wersji PCEye Mini Track & Learn.

  PCEye Mini to najmniejsze oraz bardzo solidne urządzenie pozwalające na obsługę komputera za pomocą wzroku. Urządzenie zastępuje standardową klawiaturę oraz myszkę, pozwalając na obsługę laptopa lub komputera z mniejszym ekranem tylko i wyłącznie za pomocą oczu. Dla osób, które z różnych względów  nie mogą korzystać z rąk w celu obsługi komputera czyli między innymi dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym, zanikiem mięśni, uszkodzeniem rdzenia kręgowego, stwardnieniem zanikowym bocznym, chorobami neurologicznymi i neurodegeneracyjnymi sterowanie wzrokiem jest najszybszym, najprostszym  oraz najbardziej ergonomicznym sposobem obsługi komputera. PCEye Mini pozwala na obsługę Internetu, nawiązywanie kontaktów korzystanie ze Skype, przygotowywanie dokumentów w edytorze tekstu lub arkuszu kalkulacyjnym, obsługę gier i wiele więcej.

  Cena:4 899.00
 • PCEye Plus (różne wersje od 5999 do 7799 zł)

  pceye_plus_OK[1].jpg

  Podana cena to cena wersji PCEye Plus Track & Learn .

  PCEye Plus to urządzenie nowej generacji pozwalające na ergonomiczną oraz precyzyjną obsługę komputera. Łączy w sobie funkcjonalność sterowania komputerem za pomocą wzroku, głosu, przycisku oraz podczerwieni. Różnorodne opcje sterowania komputerem zintegrowane w jednym urządzeniu pozwalają na indywidualne wybranie najbardziej efektywnego dla danego użytkownika sposobu pracy na komputerze. PCEye Plus zapewnia dostęp do wszystkich funkcji komputera i nie tylko, jest szybki i ergonomiczny. Urządzenie płynnie konwertuje ruch gałek ocznych na ruch kursora na komputerze

  Cena:5 999.00
 • System Sensor MYSZ

  SystemSensorMYSZ.jpg

  „System Sensor MYSZ” można tak zaprogramować, że za pomocą jednego dowolnego przycisku możemy pisać i posługiwać się komputerem. Posługując się do tego celu klawiaturą ekranową. System Sensor MYSZ posiada sześć gniazd do przycisków oraz gniazdo USB.

  Cena:1 100.00
 • Tobii I-15

  Tobii I15.jpg

  Tobii I-15 to tablet wraz z modułem, umożliwiającym obsługę komputera i urządzeń na podczerwień, za pomocą ruchu gałek ocznych.

  Tobii I-15 jest rewolucyjnym urządzeniem zapewniającym efektywną komunikację we wszystkich możliwych formach - komunikację bezpośrednią, syntezę mowy, sterowanie otoczeniem, dostęp do komputera, aż po komunikację na odległość. Nowoczesny wygląd idzie w parze z doskonałą jakością wykonania i mnogością dostępnych funkcji. A wszystko to obsługiwane za pomocą ruchu gałek ocznych!

  Cena:55 199.00
 • Overlay Maker

  overleymaker1.gif

  Overlay Maker służy do tworzenia nakładek do klawiatury Intellikeys. Pozwala projektować klawisze na ekranie komputera, dodawać obrazki, litery, wyrazy, akcje myszy, akcje zmiany ustawień IntelliKeys. Można wybierać z dostępnych czcionek zarówno rozmiar jak i różne style, dodawać kolor tła i wzory.

   

  Cena:669.00
Zobacz wszystkie | Strony: