UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

komunikatory

komunikacja alternatywna » komunikatory

Komunikatory to urządzenia, których zadaniem jest zapewnić komunikację osoby niepełnosprawnej z otoczeniem.

 • Attainment Talker 24+

  AttainmentTalker24_.png

  Attainment Talker 24+ Prosty komunikator z możliwością nagrania 24 komunikatów o łącznej długości 240 sekund. Możesz trzymać komunikator w obu rękach i aktywować komunikaty kciukiem lub używać komunikatora gdy jest on położony na stoliku. Specjalne antypoślizgowe zakładki pozwalają na utrzymanie komunikatora w miejscu.

  Cena:429.00
 • Attainment Talker 6+

  AttainmentTalker6_.png

  Attainment Talker 6+ to prosty komunikator z możliwością nagrania sześciu komunikatów o łącznej długości 60 sekund. Możesz trzymać komunikator w obu rękach i aktywować komunikaty kciukiem lub używać komunikatora gdy jest on położony na stoliku. Specjalne antypoślizgowe zakładki pozwalają na utrzymanie komunikatora w miejscu.

  Cena:369.00
 • BIG Step-by-Step z poziomami

  BIG-Step-by-Step-z-poziomami_OK[1].jpg

  Komunikator, który pozwala nagrać szereg komunikatów na trzech poziomach, odtwarzanych później sekwencyjnie, po każdorazowym naciśnięciu przycisku. Dzięki przełącznikowi poziomów (3 poziomy) można przygotować sekwencje na różne pory dnia, lub na typowe sytuacje. Łączna długość sekwencji na wszystkich poziomach wynosi 240 sekund.

  Cena:1 099.00
 • BIGmack

  BIGmack.jpg

  BIGmack to komunikator z dużą powierzchnią aktywacji, na który można nagrać i odtwarzać wiadomość trwającą do 120 sekund. Ze względu na duży rozmiar szczególnie pomocny w komunikacji osobom z niepełnosprawnością ruchową, z zaburzeniami widzenia lub z niepełnosprawnością intelektualną.

  Cena:729.00
 • Big Button

  BigButton.jpg

  Big Button to łatwy do aktywacji komunikator z możliwością indywidualnego dostępu do trzech wiadomości.

  Cena:299.00
 • Big Button with Steps and Levels

  BigButtonactive.jpg

  Big Button with Steps and Levels to komunikator z możliwością nagrania wielu komunikatów na kilku poziomach.

  Cena:499.00
 • Clip Talker

  ClipTalker.jpg

  Clip Talker to komunikator, na który można nagrać jedną wiadomość trwającą maksymalnie 10 sekund. Jest zaopatrzony w klips dzięki któremu można go umieścić na pasku. Jego rozmiary i kształt czynią go poręcznym i wygodnym w użyciu. Cechą  charakterystyczną Clip Talker jest łatwy do dosięgnięcia przycisk uruchamiający odtwarzanie komunikatu i przełącznik umożliwiający nagrywanie. Rozpoczęcie nagrywania sygnalizowane jest także zapaleniem diody.

  Cena:69.00
 • Express ONE

  ExpressONE.jpg

  Express ONE to komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie jednego komunikatu o długości 10 sekund. Zaletą komunikatora jest duża powierzchnia aktywacji. Komunikator idealny do montowania na ścianie, jako „mówiący obrazek”, może być używany w pionie lub w poziomie. Specjalna gumowa osłonka ułatwia jego montowanie, chroni komunikator oraz zapobiega jego przemieszczaniu się.

  Cena:189.00
 • GoTalk 20+

  GoTalk20_.png

  GoTalk 20+ to lekki, przenośny komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie do 100 komunikatów plus 5 komunikatów dodatkowych– stałych, czyli takich, które użytkownik zawsze musi mieć pod ręką, są one takie same na każdym poziomie nagrań.

  Cena:959.00
 • GoTalk 4+

  GoTalk4_.png

  GoTalk 4+ to lekki, przenośny komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie do 20 komunikatów plus 2 komunikaty dodatkowe – stałe, czyli takie, które użytkownik zawsze musi mieć pod ręką, są one takie same na każdym poziomie nagrań.

  Cena:749.00