UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

komunikacja alternatywna

W tej kategorii prezentujemy, zapewniający osobom mającym problemy z komunikowaniem się, sprzęt i oprogramowanie do tak zwanej komunikacji alternatywnej, a także oprogramowanie aktywizujące dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

 • ekrany i monitory dotykowe

  W tym dziale znajdą państwo monitory i ekrany dotykowe na notebooki.

 • przyciski i interfejsy

  Specjalne przyciski i interfejsy mają służyć osobom niepełnosprawnym ruchowo do sterowania urządzeniami, albo zastępują przyciski myszy komputerowej. Bardzo często używa się ich jako uzupełnienie urządzeń zastępujących myszkę.

 • komunikatory

  Komunikatory to urządzenia, których zadaniem jest zapewnić komunikację osoby niepełnosprawnej z otoczeniem.

 • programy wspierajace komunikację

  Programy wspierajace komunikację to specjalistyczne oprogramowanie, które instaluje się na komputerze. Programy takie zostały zaprojektowane z myślą o efektywnym wsparciu procesu komunikacji alternatywnej człowieka z komputerem, osób pomiędzy
  sobą oraz wspomagania edukacji i rehabilitacji.

 • wsparcie logopedyczne

  Oprogramowanie wspierające edukację logopedyczną

 • aktywizacja i edukacja

  W tej kategorii znajdą Państwo oprogramowanie aktywizujące i wspierajace edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną lub mających trudności w nauce.

 • stymulacja funkcji poznawczych

  W tej kategorii prezentujemy rozwiązania stymulujące funkcje poznawcze i dla osób z trudnościami w uczeniu się.

 • inne urządzenia

  W tej kategorii prezentujemy urzędzenia  dodatkowe i uzupełniające sprzęt do komunikacji alternatywnej.

 • PikoDual 50

  PikoDual50.jpg

  PikoDual 50 – zestaw dwóch przycisków aktywowanych poprzez delikatne naciśnięcie.

  Zestaw dwóch bardzo trwałych i czułych przycisków, które realizują funkcję lewego oraz prawego klawisza myszy. Średnica jednego przycisku to ok. 49 mm. Oba przyciski umieszczone są na jednej podstawce w odległości około 3 mm od siebie. Mogą one być aktywowane poprzez delikatny nacisk palca.

  Cena:769.00
 • Pillow Switch

  pillowswitch.jpg

  Pillow Switch to miękki przycisk, z możliwością umieszczenia go na tapicerce wózka lub fotela.

  Pillow Switch, dzięki specjalnej piance jest tak delikatny w dotyku, że świetnie nadaje się do obsługiwania go za pomocą przyłożonego do niego policzka czy głowy. W łatwy sposób można go przytwierdzić do oparcia fotela lub poduszki, równie łatwo można go przenieść w inne miejsce. Użytkownik otrzymuje zwrotną informację dotykową i słuchową, potwierdzającą aktywowanie przycisku.  

  Cena:669.00
 • Ribbon Switch

  RibbonSwitch.jpg

  Ribbon Switch jest przyciskiem polecanym szczególnie osobom ze spastycznością lub silnymi przykurczami. Wystarczy zgiąć go w dłoni lub uderzyć pięścią, aby uruchomić podłączony do niego przycisk myszki, urządzenie czy komunikator.

  Cena:659.00
 • SimplyWorks® Switch 125

  SimplyWorks1252.jpg

  SimplyWorks® Switch 125 jest bezprzewodowym, niskim przyciskiem o średnicy 125mm, zapewniającym pełen komfort używania. Do jego działania wymagany jest odbiornik SimpyWorks.

  Cena:449.00
 • SimplyWorks® for iPad

  Simply.jpg

  Innowacyjny SimplyWorks® for iPad zapewnia pełny, bezprzewodowy dostęp do iPadów i iPadów Mini w połączeniu z przekaźnikami SimplyWork®.
  SimplyWorks® for iPad jest wyjątkowym interfejsem zapewniającym dostęp do iPadów i iPadów Mini za pomocą przycisków, joysticków i klawiatur SimplyWork®.

  Cena:1 099.00
 • SimplyWorks® odbiornik

  SW_odbiornik.jpg

  SimplyWorks odbiornik to interfejs, umożliwiający połączenie komputera z 6 różnego rodzaju przyciskami. Dedykowany do podłączenia SimplyWorks Switch. SimplyWorks odbiornik, łączy się bezprzewodowo z przyciskami.

  Cena:349.00
 • SimplyWorks® odbiornik 2

  simplyworks_odbiornik2_500x500[1].jpg

  SimplyWorks odbiornik 2 to interfejs, umożliwiający połączenie komputera z 6 różnego rodzaju przyciskami. Dedykowany do podłączenia SimplyWorks Switch. SimplyWorks odbiornik 2, łączy się bezprzewodowo z przyciskami.

  Cena:349.00
 • SimplyWorks® odbiornik micro

  receive-micro1Simply_Works_500x500[1].jpg

  Odbiornik Micro to interfejs, umożliwiający połączenie komputera z nawet sześcioma bezprzewodowymi przyciskami. Dedykowany do podłączenia SimplyWorks Switch. Odbiornik Micro posiada wtyczkę micro USB, można go zatem podłączyć do większości tabletów z systemem Android  – zazwyczaj mają one wejście micro USB służące do podłączania do prądu i/lub ładowarki.

  Cena:349.00
 • Smoothie 125

  smoothie125.jpg

  Smoothie 125 jest niskim przyciskiem o średnicy 125 mm, zapewniającym pełen komfort używania.
  Przycisk Smoothie 125 jest zaprojektowany tak, by reagować na dotyk na całej jego powierzchni, wymagana jest niewielka siła nacisku.

  Cena:199.00
 • Smoothie 75

  Smoothie75.jpg

  Smoothie 75 jest niskim przyciskiem o średnicy 75mm, zapewniającym pełen komfort używania.

  Przycisk Smoothie 75 jest zaprojektowany tak, by reagować na dotyk na całej jego powierzchni, wymagana jest niewielka siła nacisku.

  Dostępny jest w czterech wyrazistych kolorach – czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym.

  Cena:199.00