UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

komunikacja alternatywna

W tej kategorii prezentujemy, zapewniający osobom mającym problemy z komunikowaniem się, sprzęt i oprogramowanie do tak zwanej komunikacji alternatywnej, a także oprogramowanie aktywizujące dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

 • ekrany i monitory dotykowe

  W tym dziale znajdą państwo monitory i ekrany dotykowe na notebooki.

 • przyciski i interfejsy

  Specjalne przyciski i interfejsy mają służyć osobom niepełnosprawnym ruchowo do sterowania urządzeniami, albo zastępują przyciski myszy komputerowej. Bardzo często używa się ich jako uzupełnienie urządzeń zastępujących myszkę.

 • komunikatory

  Komunikatory to urządzenia, których zadaniem jest zapewnić komunikację osoby niepełnosprawnej z otoczeniem.

 • programy wspierajace komunikację

  Programy wspierajace komunikację to specjalistyczne oprogramowanie, które instaluje się na komputerze. Programy takie zostały zaprojektowane z myślą o efektywnym wsparciu procesu komunikacji alternatywnej człowieka z komputerem, osób pomiędzy
  sobą oraz wspomagania edukacji i rehabilitacji.

 • wsparcie logopedyczne

  Oprogramowanie wspierające edukację logopedyczną

 • aktywizacja i edukacja

  W tej kategorii znajdą Państwo oprogramowanie aktywizujące i wspierajace edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną lub mających trudności w nauce.

 • stymulacja funkcji poznawczych

  W tej kategorii prezentujemy rozwiązania stymulujące funkcje poznawcze i dla osób z trudnościami w uczeniu się.

 • inne urządzenia

  W tej kategorii prezentujemy urzędzenia  dodatkowe i uzupełniające sprzęt do komunikacji alternatywnej.

 • Policzmy

  policzymy.jpg

  Zestaw ośmiu gier doskonalących naukę liczenia w zakresie 10.

  Cena:299.00
 • Porusz Umysł

  Porusz_umys1[1].jpg

  Ogólnorozwojowy program edukacyjny

  Cena:79.00
 • Power Link 4

  PowerLink4.jpg

  Produkt umożliwiający sterowanie większością urządzeń elektrycznych, narzędzi i zabawek przy pomocy pojedynczego przycisku.
  Produkt umożliwiający sterowanie większością urządzeń elektrycznych, narzędzi i zabawek przy pomocy pojedynczego przycisku.

  Cena:1 599.00
 • PuzzleWorld

  PuzzleWorld2.jpg

  PuzzleWorld jest to oprogramowanie aktywizujące dla dzieci z możliwością wykorzystania własnych zdjęć i stworzenia z nich wirtualnych pizzli.

  Cena:419.00
 • Ramię mocujące do przycisków

  Ramię mocujące umożliwiające ustawienie przycisku w dowolnej pozycji na wózku lub stole.
  Slim Armstrong Mounting System (system montowania Slim Armstrong) jest to ramię, na którym można zamontować przycisk/przełącznik. Ramię to przytwierdza się do blatu biurka, stolika, wózka.

  Cena:849.00
 • Ramię mocujące do przycisków

  ramie_mocujace_przyciski.jpg

  Ramię mocujące umożliwiające ustawienie przycisku w dowolnej pozycji na wózku lub stole.
  Slim Armstrong Mounting System (system montowania Slim Armstrong) jest to ramię, na którym można zamontować przycisk/przełącznik. Ramię to przytwierdza się do blatu biurka, stolika, wózka.

  Cena:849.00
 • Reading World

  Reading_World.jpg

  Reading World to oprogramowanie wspierające wczesną naukę języka angielskiego.

  Cena:379.00
 • Splodge

  Splodge1.jpg

  Splodge to program aktywizujący umożliwiający umieszczanie na ekranie różnorodnych obrazków przy akompaniamencie dźwięków.

  Cena:149.00
 • Stelaż na biurko REHAdapt

  rehadapt_nabiurko.jpg

  Stelaż do postawienia na biurko.
  Stelaż, który pozwala na zamontowanie urządzenia i postawienie go na biurku. Szeroki zakres regulacji, wysokości (od 0,5 cm do 24 cm) oraz kąta nachylenia zamontowanego urządzenia.  Stelaż wyposażony w specjalną nóżkę antypoślizgową.

  Cena:2 999.00
 • Stelaż podłogowy REHAdapt

  REHAdapt.jpg

  Stojący stelaż do mocowania.

  Stojący stelaż na kółkach do mocowania urządzeń komunikacyjnych, szczególnie polecany do mocowania tabletów, eye trackerów. Kółka zapewniające mobilność stelaża, możliwość regulacji wysokości (od ok. 51 cm do ok. 152 cm), a także dostosowania konta nachylenia zamontowanego urządzenia pozwalają na dogodne ustawienie stelaża z urządzeniem przy łóżku, fotelu, wózku inwalidzkim. Stelaż jest bardzo stabilny, a przy tym lekki waży zaledwie 450 g. Możliwość jego złożenia gwarantuje komfort przewożenia z miejsca na miejsce.

  Grupa produktów w dziale Inne urządzenia to różnego rodzaju sprzętu ułatwiające codzienne funkcjonowanie, pozwalające na zaangażowanie osób z niepełnosprawnością w wykonywanie różnorodnych czynności oraz poprawiające komfort korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych szczególnie osobom z niepełnosprawnością ruchową. W tym dziale znajdują się produkty pozwalające na sterowanie zabawkami, czy urządzeniami elektrycznymi, jak również urządzenia w postaci loteryjki pozwalające na włączenie dziecka do gier i zabaw, urządzenia pozwalające na samodzielne czytanie książek. Ponadto tutaj znajdą Państwo również wiele pomocy służących do montowania urządzeń takich jak: komputerów, tabletów, przycisków czy komunikatorów, umożliwiających ich umieszczenie w pozycji dogodnej dla użytkownika.

  Cena:5 999.00