UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

monitory brajlowskie

dla niewidomych i słabowidzących » monitory brajlowskie

Monitor brajlowski zwany też linijką brajlowską to komputerowe urządzenie wejścia-wyjścia służące do wyświetlania pisma Braille'a. Jest używane przez niewidomych użytkowników komputerów, którzy nie mogą używać normalnych monitorów.

 • BrailleSense Polaris

  BrailleSense_Polaris.jpg

  Najnowszy notatnik z rodziny Braille Sense z Androidem!

  Najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny notatnik brajlowski !

  Braille Sense Polaris wyposażony w system Android oraz program odczytu ekranu – daje osobom niewidomym dostęp do najnowszych technologii. Za pomocą linijki brajlowskiej i syntezy mowy umożliwia osobom niewidomym i słabowidzącym wykorzystywanie aplikacji używanych w najnowocześniejszych tabletach i telefonach pracujących pod kontrolą systmu Android. Instalując aplikacje z Google Play Store można między innymi rozpoznawać tekst, czy korzystać z doskonałej nawigacji.

  zapytaj o cenę
 • BraillePen 12

  braillepen12[1].jpg

  Najbardziej uniwersalne rozwiązanie zawierające linijkę brajlowską.

  BraillePen 12 jest to pierwsze na świecie rozwiązanie umożliwiające odczyt i zapis brajlowski w tak małym urządzeniu.

  Cena:7 999.00
 • BraillePen 12 klawiatura

  braillepen12k.jpg

  Najbardziej uniwersalne urządzenie zawierające linijkę brajlowską.

  Samo urządzenie (klawiatura z wyświetlaczem brajlowskim) poprzez łącze bezprzewodowe Bluetooth pozwala pisać i czytać Braillem w urządzeniach takich, jak telefon komórkowy, komputer kieszonkowy, smartfon, komputer domowy itp.

  Cena:4 999.00
 • BraillePen 14 - klawiatura

  BraillePen14.jpg

  BraillePen 14 to najnowszy model znanych i uznanych na świecie terminali brajlowskich BraillePen.
  BraillePen 14 w całkiem nowej stylistyce posiada 14 znakowy wyświetlacz brajlowski z unikatowymi czujnikami dotykowymi. Wzbogacony również został o tryb aplikacji z funkcjami zegarka, stopera i rozbudowanym notatnikiem.

  Cena:6 799.00
 • Alva 640 Comfort

  Alva640Comfort.jpg

  Optelec ALVA 640 Comfort jest najmłodszym z rodziny wyświetlaczy Optelec Braille. Oferuje klawiaturę brajlowską, funkcję wewnętrznego notatnika i bezprzewodową technologię Bluetooth®, która umożliwia odczyt tekstu z komputera, tabletu lub telefonu za pomocą 40-znakowej linijki brajlowskiej.

  Cena:12 595.00
 • Braille EDGE

  brailleedge.jpg

  Rewelacyjna 40-znakowa linijka brajlowska z funkcjami notatnika, wyposażona w interfejs USB i Bluetooth.

  Bezkonkurencyjna w swojej klasie! Niezawodna i perfekcyjnie wykonana! Łączy w sobie cechy linijki brajlowskiej z podstawowymi zaletami prostego  notatnika.

  Cena:12 900.00
 • Braille Mate 20

  braillemate20.jpg

  20-znakowa odmiana linijki brajlowskiej Braille Mate produkowanej w dwóch wersjach 20- i 40-znakowej. Zaprojektowana została głównie jako część składowa notatnika PACMate, jednakże funkcjonuje również jako niezależne od niego urządzenie brajlowskie.

  Cena:7 445.00
 • Braille Mate 40

  braillemate40.jpg

  40-znakowa odmiana linijki brajlowskiej Braille Mate produkowanej w dwóch wersjach 20- i 40-znakowej. Zaprojektowana została głównie jako część składowa notatnika PACMate, jednakże funkcjonuje również jako niezależne od niego urządzenie brajlowskie.

  Cena:14 229.00
 • Brailliant 32

  brailliant32.png

  Nowy Brailliant 32, jest zaprojektowany z myślą o szerokim zastosowaniu do czytania. Zapewnia wygodę i komfort obsługi, poprzez „kciukowe” klawisze nawigacyjne. To nowa generacja Brailliant’a, linijki brajlowskiej, ma doskonałe właściwości. Innowacyjna stylizacja tego ogniwa technologii brajlowskiej , pozwala użytkownikowi na uznanie dla notatników brajlowskich.

  Cena:9 699.00
 • Brailliant 40

  brailliant40.jpg

  Nowy Brailliant 40, jest zaprojektowany z myślą o szerokim zastosowaniu do czytania. Zapewnia wygodę i komfort obsługi, poprzez „kciukowe” klawisze nawigacyjne. To nowa generacja Brailliant’a, linijki brajlowskiej, ma doskonałe właściwości. Innowacyjna stylizacja tego ogniwa technologii brajlowskiej , pozwala użytkownikowi na uznanie dla notatników brajlowskich.

  Cena:11 999.00