UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

notatniki brajlowskie

dla niewidomych i słabowidzących » notatniki brajlowskie

notatniki brajlowskie pozwalają niewidomym zapisywać i odczytywać notatki. Posiadają także takie funkcje jak kalendarz, kalkulator, zegar i wiele więcej!

 
 • BrailleSense Polaris

  BrailleSense_Polaris.jpg

  Najnowszy notatnik z rodziny Braille Sense z Androidem!

  Najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny notatnik brajlowski !

  Braille Sense Polaris wyposażony w system Android oraz program odczytu ekranu – daje osobom niewidomym dostęp do najnowszych technologii. Za pomocą linijki brajlowskiej i syntezy mowy umożliwia osobom niewidomym i słabowidzącym wykorzystywanie aplikacji używanych w najnowocześniejszych tabletach i telefonach pracujących pod kontrolą systmu Android. Instalując aplikacje z Google Play Store można między innymi rozpoznawać tekst, czy korzystać z doskonałej nawigacji.

  zapytaj o cenę
 • BrailleNote Touch

  braillenote1.jpg

  Cena dotyczy wersji z 32-znakowym wyświetlaczem brajlowskim.

  Braille Note Touch to urządzenie, które reprezentuje lub wręcz wyznacza nowy trend w technologii – projektowanie uniwersalne urządzeń przeznaczonych specjalnie dla niepełnosprawnych. Zawiera innowacyjne rozwiązanie klawiatury dotykowej, ekran, bardzo sprawne narzędzie nawigacji pierwszą literą, dodatkową sprzętową klawiaturę w etui oraz popularny system operacyjny z bogatą biblioteką aplikacji do wszystkiego.

  Cena:21 499.00
 • BraillePad

  braillepad.jpg

  Zestaw składający się z linijki brajlowskiej, klawiatury brajlowskiej z 14-znakowym wyświetlaczem BraillePen 14 oraz tableta iPad Pro.

  Cena:8 999.00
 • BraillePen

  braillepenziphonem.jpg

  Pierwsze na świecie rozwiązanie umożliwiające niewidomym korzystanie z dostępu do informacji w dowolnym miejscu. Całkowicie nowa konstrukcja oparta o bezprzewodową łączność Bluetooth® zapewnia niespotykane dotąd możliwości. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu klawiatury brajlowskiej z telefonem komórkowym osiągnięto niewielkie rozmiary i poręczność BraillePena®.

  Cena:3 999.00
 • BraillePen - klawiatura

  braillepenk.jpg

  Klawiatura BraillePen poprzez łącze bezprzewodowe Bluetooth może sterować takimi urządzeniami, jak: telefon komórkowy, komputer kieszonkowy, smartfon, komputer domowy itp.

  Do urządzenia dołączone są sterowniki do popularnych programów.

  Cena:1 299.00
 • BraillePen 12

  braillepen12[1].jpg

  Najbardziej uniwersalne rozwiązanie zawierające linijkę brajlowską.

  BraillePen 12 jest to pierwsze na świecie rozwiązanie umożliwiające odczyt i zapis brajlowski w tak małym urządzeniu.

  Cena:7 999.00
 • BraillePen 12 Touch

  braillepen12t1.jpg

  BraillePen 12 Touch to BraillePen 12, którego klawiatura została wzbogacona o 12 przywoływaczy kursorów, w postaci sensorów dotykowych, umieszczonych nad linijką brajlowską w zestawie z iPhonem.

  Cena:8 499.00
 • BraillePen 12 Touch klawiatura

  braillepen.jpg

  Klawiatura BraillePen 12 Touch to znana już doskonale klawiatura BraillePen 12, która została wzbogacona o 12 klawiszy kursora dotykowego, w postaci sensorów, umieszczonych nad linijką brajlowską.

  Cena:5 499.00
 • BraillePen 12 klawiatura

  braillepen12k.jpg

  Najbardziej uniwersalne urządzenie zawierające linijkę brajlowską.

  Samo urządzenie (klawiatura z wyświetlaczem brajlowskim) poprzez łącze bezprzewodowe Bluetooth pozwala pisać i czytać Braillem w urządzeniach takich, jak telefon komórkowy, komputer kieszonkowy, smartfon, komputer domowy itp.

  Cena:4 999.00
 • BraillePen 14

  brailepen14.jpg

  BraillePen 14 to najnowszy model znanych i uznanych na świecie terminali brajlowskich BraillePen.

  BraillePen 14 w całkiem nowej stylistyce posiada 14 znakowy wyświetlacz brajlowski z unikatowymi czujnikami dotykowymi. Wzbogacony również został o tryb aplikacji z funkcjami zegarka, stopera i rozbudowanym notatnikiem.

  Cena:9 999.00