UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

odtwarzacze książek

dla niewidomych i słabowidzących » odtwarzacze książek

Odtwarzacze książek mówionych pozwalają na czytanie książek w formacie DAISY, mp3 i NPN-Czytak, a także książek i dokumentów tekstowych.

Odtwarzacze książek mówionych pozwalają osobom niewidomym i słabowidzącym na obcowanie z literaturą. Dzięki udźwiękowionemu menu, mogą być bezproblemowo obsługiwane przez osoby niewidome. Wiele z nich ma również wbudowany dyktafon i inne dodatkowe funkcje. Oferta tego typu urządzeń jest bogata, dzięki czemu każdy może znaleźć sobie wśród nich coś dla siebie.

 • Blaze ET

  Blaze_ET.jpg

  Blaze ET  rewolucyjny, posiadający OCR  Multi-odtwarzacz książek, dokumentów, muzyki, podcastów itd.
  Blaze ET jest kolejnym po Blaze EZ odtwarzaczem książek mówionych. Ma Bluetooth, WiFi - można na nim słuchać internetowego radia plików Daisy i podcastów w sieci. Do dyspozycji jest także dyktafon nagrywający w formatach wav i mp3!
  Radio FM i  i zegarek uzupełniają wielkie możliwości tego nowego urządzenia.

  Cena:3 900.00
 • Blaze EZ

  BlazeEZ.jpg

  Blaze EZ to rewolucyjny, posiadający OCR multi-odtwarzacz książek, dokumentów, muzyki, podcastów itd.

  Cena:3 250.00
 • Blaze EZ/ET dodatki

  BlazeEZ_dodatki.jpg

  Opcjonalny zestaw akcesoriów do odtwarzacza Blaze EZ/ET.

  Cena:700.00
 • Czytak 4 NOWOŚĆ

  czytak4.png
  Prezentowany Czytak 4 to urządzenie które:

  - jest w pełni przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabowidzące,
  - jest niewielkie i proste w obsłudze. Posiada funkcje podobne do magnetofonu kasetowego,
  - przy słuchaniu można korzystać z wbudowanego głośnika lub słuchawek, urządzenie można również podłączyć do sprzętu audio.,
  - jest zasilane z wewnętrznego akumulatora lub zasilacza, który służy jednocześnie jako ładowarka.

  Cena:619.00
 • Milestone 312 ACE Basic

  milestone312ace.jpeg

  Pochodzi ze Szwajcarii i jest jak szwajcarski zegarek - mały, multifunkcyjny i niezawodny. Za jego pomocą posłuchają Państwo muzyki i książek, nagrają notatkę, sprawdzą godzinę, ustawią budzik i znajdą wiele innych zastosowań. Wszystkie te funkcje mieszczą się w jednym urządzeniu wielkości karty kredytowej.a

  Cena:2 195.00
 • Orion ECE

  orion_ece.jpg

  Posiada łącze WiFi, zatem posiada możliwość korzystania z Daisy Online, słuchania radia internetowego i podkastów.
  Model ten obsługuje karty pamięci SD, a nie micro SD, jak jego poprzednik, co sprawia, że wymiana kart pamięci jest łatwiejsza. 

  Cena:1 350.00
 • PlexTalk Linio Pocket

  PlextalkLinioPocket.jpg

  Plextalk Linio Pocket to najnowszy i najbardziej zaawansowany odtwarzacz ebook’ów i książek DAISY japońskiej firmy Shinano Kenshi. Jak wszystkie produkty tej firmy został zaprojektowany i wykonany z rzadko dziś spotykaną dbałością o detale. Dzięki temu Linio Pocket i wszystkie jego funkcje są w pełni dostępne dla niewidomych użytkowników. Warto też podkreślić dużą intuicyjność i wygodę obsługi tego urządzenia.

  Cena:2 489.00
 • PlexTalk PTN2

  Plextalkptn2.jpg

  PlexTalk PTN2 to elegancki i bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz książek cyfrowych w formacie DAISY. Wystarczy włożyć płytę CD i urządzenie automatycznie uruchamia odtwarzanie płyty. Wygodne przyciski umożliwiają szybką nawigację pomiędzy sekcjami i stronami książki oraz po udźwiękowionym menu. PTN1 można używać nie tylko do odtwarzania książek DAISY, ale również zwykłych nagrań zapisanych na płytach CD w formacie MP3.

   

  Cena:2 018.00
 • PlexTalk Pocket PTP1

  plextalkpocketptp1_2.jpg

  Kieszonkowy dyktafon i odtwarzacz plików audio, plików tekstowych oraz plików DAISY. Niewielka waga i rozmiary sprawiają, że PlexTalk Pocket zmieści się w kieszeni spodni czy małej torebce.

  Cena:1 867.00
 • PlexTalk Portable Recorder PTR2

  PlexTalk PTP2.jpg

  To najbardziej zaawansowane funkcyjnie urządzenie z serii spośród tych, oferowanych przez Altix. Potrafi zapisywać i odczytywać formaty DAISY, MP3, CD audio. Użytkownik wybiera jakość nagrania, dzięki czemu urządzenie może nagrać nawet do 90 godzin na pojedynczej płycie CD. Ten model jako jeden z nielicznych umożliwia nagrywanie zarówno na płytkach, jak i na karcie pamięci.

  Cena:4 059.00