UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

programy udźwiękawiające

dla niewidomych i słabowidzących » programy udźwiękawiające

Program udźwiękawiający komputer (ang. screen reader) to program komputerowy, który rozpoznaje i interpretuje informacje wyświetlane na monitorze komputera, a następnie przedstawia je użytkownikowi w postaci głosowej lub przesyła do monitora brajlowskiego.

Wiele systemów operacyjnych zawiera wbudowane screen readery takie jak Narrator (MS Windows), VoiceOver (Apple Inc Mac OS X) i inne. Najczęściej używanymi czytnikami ekranu są ciągle produkty komercyjne jak np. Jaws, Window-Eyes czy Hal.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Jaws

  jaws.jpg

  Podana cena dotyczy wersji Home.

  JAWS jest czytnikiem ekranu dla systemów Windows, wyznaczającym światowe standardy dla programów typu screen reader. Umożliwia niewidomym użytkownikom samodzielną i wydajną pracę. Można z niego korzystać na komputerach stacjonarnych, przenośnych i tabletach z systemem MS Windows 10 lub Windows 8.1.

  Cena:3 909.00
 • Przejście z Window-Eyes do Jaws

  jaws.jpg

  Bezpłatna wymiana najnowszej wersji programu Window Eyes na najnowszą wersję programu JAWS. Każdy użytkownik wersji 9.0 lub nowszej może bezpłatnie zamówić najnowszą wersję programu JAWS 18. Dla posiadaczy starszych wersji Window Eyes obowiązują ceny w wysokości zakupu aktualizacji, podane w zakładce „opcje”, w zależności od posiadanej wersji programu Window-Eyes.

  Cena:0.00
 • Dolphin Screen Reader (Hal)

  hal.jpg

  Program udźwiękawiający przeznaczony dla osób niewidomych.

  Cena:3 149.00
 • Dolphin Screen Reader PEN (Hal PEN)

  dolphin_pen.jpg

  Program udźwiękawiający przeznaczony dla osób niewidomych. Wersja na pendrive jest idealnym rozwiązaniem dla osób mobilnych korzystających z wielu komputerów.

  Cena:3 499.00
 • SuperNova Powiększająca i Screen Reader (SuperNova)

  supernova.gif

  SuperNova jest programem powiększającym, udźwiękowiającym i ubrajlawiającym środowisko Windows i dzięki swojej bogatej funkcjonalności jest jedynym programem dostosowanym dla osób słabowidzących jak i niewidomych.

  Cena:4 349.00
 • SuperNova Powiększająca i Screen Reader PEN (SuperNova Pen)

  dolphin_pen.jpg

  Supernova jest programem powiększającym, udźwiękowiającym i ubrajlawiającym środowisko Windows. Dzięki swojej bogatej funkcjonalności jest jedynym programem dostosowanym dla osób słabowidzących jak i niewidomych. Wersja na pendrive jest idealnym rozwiązaniem dla osób mobilnych korzystających z wielu komputerów.

  Cena:4 799.00
 • IVONA - Rehabilitacyjny Pakiet Głosów CD

  ivonapakietrehabilitacyjny.png

  Pakiet jest niezastąpioną pomocą rehabilitacyjną, dla osób niewidomych i niedowidzących aktywnie wykorzystujących komputer i Internet. Jego istotnym uzupełnieniem jest darmowy screenreader NVDA, który został specjalnie dostosowany na potrzeby głosów IVONA 2. Pakiet zawiera również program Speech to Go umożliwiający odczytywanie tekstów dokumentów oraz stron internetowych.

  Cena:739.00
Zobacz wszystkie | Strony: