UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

przyciski i interfejsy

komunikacja alternatywna » przyciski i interfejsy

Specjalne przyciski i interfejsy mają służyć osobom niepełnosprawnym ruchowo do sterowania urządzeniami, albo zastępują przyciski myszy komputerowej. Bardzo często używa się ich jako uzupełnienie urządzeń zastępujących myszkę.

 • BJ Click

  BJClick.jpg

  BJ Click to urządzenie pozwalające na stworzenie własnej myszki sterowanej przyciskami.

  BJ Click posiada cztery wejścia na przyciski, które mają odpowiadać za ruch kursora, oraz dwa dodatkowe na przyciski, które mają odpowiadać za wybrane akcje. Przyciski dostępne osobno.

  Cena:999.00
 • BJ Sensitive Dual Switch

  BJSensitiveDualSwitch.jpg

  BJ Sensitive Dual Switch pelni funkcje dwóch przycisków w jednym czułym urządzeniu.

  Przycisk BJ Sensitive Dual Switch posiada podwójny czujnik, wykrywający ruch w dwóch kierunkach. Zaprojektowany jest tak, by reagować na delikatny ruch i krótkie bodźce, takie jak ruch języka, policzka, podbródka czy palca. BJ Sensitive Dual to dwa przyciski w jednym!

  Cena:599.00
 • BJ Wobble Switch

  BJWobbleSwitch.jpg

  BJ Wobble Switch jest ruchomą, miłą w dotyku rączką. Poruszona w dowolnym kierunku, aktywuje kliknięcie. Użytkownik słyszy przełączenie, a więc uzyskuje informacje, że przycisk został poprawnie użyty. Rączka wraca do pierwotnej pozycji bez odskakiwania. Przycisk może być uruchamiany głową, rękoma, stopami, przy niewielkim ruchu.

  Cena:569.00
 • BigSwitch Twist

  BigSwitchTwist.jpg

  BigSwitch Twist to duże, okrągłe przyciski do sterowania komputerem i innymi urządzeniami.

  Przyciski AbleNet są zrobione z wytrzymałego na uderzenia tworzywa. Są wrażliwe na dotyk w każdym miejscu  na powierzchni przełącznika. Nie jest więc konieczne centralne uderzanie w przełącznik. Big Switch Twist ma średnicę 12,7 cm.

  Cena:299.00
 • Blue2

  blue2.jpg

  Blue2 to podwójny, bezprzewodowy przycisk kompatybilny z tabletami, komputerami, notebookami z systemem OS X Mavericks oraz aplikacjami działającymi na iOS, OS X, Windows  i Android.  Blue2 można połączyć z urządzeniem bezprzewodowo w prosty sposób za pomocą Bluetooth.

  Cena:999.00
 • Buddy Buttons

  BuddyButtons.png

  Buddy Buttons to okrągłe przyciski do sterowania komputerem i innymi urządzeniami.

  Cena:349.00
 • Candy Corn™

  candy-corn[1].jpg

  Candy Corn to niewielki przycisk zbliżeniowy, do aktywacji którego nie jest wymagana siła, wystarczy poruszyć dłonią lub inną częścią ciała w odległości ok. 10 mm od przycisku, aby go aktywować. Aktywacja przycisku sygnalizowana jest dźwiękiem oraz diodą.

  Cena:999.00
 • FingerButton Dual

  FingerButtonDual.jpg

  Dwa bardzo czułe przyciski umieszczone na jednym przylepcu, który można owinąć dookoła palca. Przycisk są niezwykle czułe, dlatego też mogą być pomocne osobom z osłabioną siłą mięśni.

  Cena:699.00
 • Grasp Switch

  GraspSwitch.jpg

  Grasp Switch to "przycisk" aktywowany poprzez zaciśnięcie dłoni.

  Cena:1 029.00
 • IntelliSwitch

  IntelliSwitch.jpg

  IntelliSwitch to nowoczesne urządzenie do podłączania przycisków. Jako jedyne posiada możliwość łączenia bezprzewodowego, jak i przewodowego.

  IntelliSwitch umożliwia podłączeniu do pięciu przycisków do komputera. W samym urządzeniu znajdują się już dwa przyciski.

  Cena:1 949.00