UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

urządzenia lektorskie

dla niewidomych i słabowidzących » urządzenia lektorskie

Urządzenia lektorskie czytają materiały drukowane (książki, gazety itp.) za pomocą głosu syntetycznego.

 • ABBYY FineReader 14 Standard

  ABBYYFineReader14Standard.jpg

  Program ABBYY FineReader powstał na bazie wielokrotnie nagradzanej technologii opracowanej przez wiodącego producenta oprogramowania OCR dla systemu Windows.

  ABBYY FineReader 14 to udoskonalone rozwiązanie OCR pozwalające zwiększyć efektywność pracy z dokumentami papierowymi i cyfrowymi oraz oszczędzić czas poprzez wyeliminowanie konieczności ręcznego przepisywania dokumentów. Edytor OCR zawiera wszelkie narzędzia potrzebne do zaawansowanej edycji oraz konwersji dokumentów, skanów i obrazów na edytowalne formaty, w tym Microsoft Word®, Excel®, OpenOffice® Writer i inne.

  Cena:849.00
 • Eye-Pal® Ace

  eye-pal-ace1.jpg

  Eye-Pal® Ace to doskonały wybór dla osób z dysfunkcjami wzroku utrudniającymi czytanie. Eye-Pal® Ace jest przenośnym, wielozadaniowym, mówiącym urządzeniem lektorskim z 10-calowym ekranem, z wbudowanymi głośnikami i baterią, udostępniającym budzik i terminarz. Dowolny skanowany tekst jest wyświetlany na ekranie powiększoną czcionką i odczytywany naturalnie brzmiącym głosem.

  Cena:7 983.00
 • Eye-Pal® ROL

  EyePaAce4.jpg

  Eye-Pal® ROL to doskonały wybór dla osób z dysfunkcjami wzroku utrudniającymi czytanie. Eye-Pal® ROL jest przenośnym, wielozadaniowym, mówiącym urządzeniem lektorskim z wbudowanymi głośnikami i baterią, udostępniającym także budzik i terminarz. Eye-Pal® ROL waży zaledwie 1,6 kg, dzięki czemu można go zabrać wszędzie ze sobą.

  Cena:7 280.00
 • Auto-Lektor Basic

  auto-lektor.jpg

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy. Po podłączeniu do Internetu udostępnia obsługę poczty elektronicznej oraz umożliwia przeglądanie stron www.

  Cena:7 999.00
 • Auto-Lektor Braille

  Auto_Lektor_Braille.jpg

  Urządzenie do czytania pisma drukowanego głosem syntetycznym, z możliwością dostępu do Internetu, wyposażone w bezprzewodową klawiaturę z linijką brajlowską BraillePen 12.

  Cena:11 499.00
 • Auto-Lektor Click

  auto-lektor-click.png

  Click to nowa i ulepszona wersja Auto-Lektora. Wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić najwyższy komfort i łatwość obsługi.

  Cena:10 999.00
 • Auto-Lektor Light

  Auto-LektorLight.jpg

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy.

  Wyposażona w język polski wersja Auto-Lektor, bez napędu CD i bez dostępu do Internetu.

  Najbardziej ekonomiczna wersja Auto-Lektora zapewniająca możliwość odczytu materiałów drukowanych.

  Cena:5 499.00
 • ClearReader+

  clearreader_.jpeg

  Urządzenie lektorskie ClearReader+ to iinowacyjne rozwiązanie. Małe urządzenie o rozmiarach radia turystycznego, pozwala na błyskawiczne odczytanie tekstu w czarnym druku. Nie trzeba znać obsługi komputera, wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

  Cena:12 046.00
 • ClearReader+ Advanced

  clearreader_advantage.jpg

  Uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenie lektorskie z opcją powiększania. Wygląda jak turystyczne radio i jak takie radio łatwo się go ze sobą zabiera. Sprawdzi się w domu, pracy, szkole, na uczelni, w urzędzie, tak samo jak na wczasach, podczas wyjazdowej konferencji. Może przyda się na spotkaniu z przyjaciółmi. A na randce? Czemu nie! Dzięki możliwości podłączenia słuchawek można czytać wszędzie i nikt się nie oburzy.

  Cena:13 470.00
 • ClearReader+ Basic

  clearreader-basic.jpeg

  ClearReader+ to małe urządzenie lektorskie o rozmiarach radia turystycznego, które pozwala na błyskawiczne odczytanie tekstu w czarnym druku. Nie trzeba znać obsługi komputera, wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

   

  Cena:11 080.00