UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

urządzenia lektorskie

dla niewidomych i słabowidzących » urządzenia lektorskie

Urządzenia lektorskie czytają materiały drukowane (książki, gazety itp.) za pomocą głosu syntetycznego.

 • ABBYY FineReader 15 Standard - program OCR

  FineReader 15 w wersji Standard

  ABBYY FineReader 15 to uniwersalne narzędzie PDF, które umożliwia pracownikom przetwarzającym informacje wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.

  TYP LICENCJI

  POJEDYNCZY UŻYTKOWNIK – licencja dedykowana użytkownikom prywatnym i małym firmom. Umożliwia zainstalowanie i pracę z programem na jednym komputerze.

  Dowiedz się więcej o dostępnych licencjach

  Cena:849.00
 • Eye-Pal® Ace

  eye-pal-ace1.jpg

  Eye-Pal® Ace to doskonały wybór dla osób z dysfunkcjami wzroku utrudniającymi czytanie. Eye-Pal® Ace jest przenośnym, wielozadaniowym, mówiącym urządzeniem lektorskim z 10-calowym ekranem, z wbudowanymi głośnikami i baterią, udostępniającym budzik i terminarz. Dowolny skanowany tekst jest wyświetlany na ekranie powiększoną czcionką i odczytywany naturalnie brzmiącym głosem.

  Cena:7 983.00
 • Eye-Pal® ROL

  EyePaAce4.jpg

  Eye-Pal® ROL to doskonały wybór dla osób z dysfunkcjami wzroku utrudniającymi czytanie. Eye-Pal® ROL jest przenośnym, wielozadaniowym, mówiącym urządzeniem lektorskim z wbudowanymi głośnikami i baterią, udostępniającym także budzik i terminarz. Eye-Pal® ROL waży zaledwie 1,6 kg, dzięki czemu można go zabrać wszędzie ze sobą.

  Cena:7 280.00
 • Auto-Lektor Basic

  auto-lektor.jpg

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy. Po podłączeniu do Internetu udostępnia obsługę poczty elektronicznej oraz umożliwia przeglądanie stron www.

  Cena:7 999.00
 • Auto-Lektor Braille

  Auto_Lektor_Braille.jpg

  Urządzenie do czytania pisma drukowanego głosem syntetycznym, z możliwością dostępu do Internetu, wyposażone w bezprzewodową klawiaturę z linijką brajlowską BraillePen 12.

  Cena:11 499.00
 • Auto-Lektor Click

  auto-lektor-click.png

  Click to nowa i ulepszona wersja Auto-Lektora. Wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić najwyższy komfort i łatwość obsługi.

  Cena:10 999.00
 • Auto-Lektor Light

  Auto-LektorLight.jpg

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy.

  Wyposażona w język polski wersja Auto-Lektor, bez napędu CD i bez dostępu do Internetu.

  Najbardziej ekonomiczna wersja Auto-Lektora zapewniająca możliwość odczytu materiałów drukowanych.

  Cena:5 499.00
 • ClearReader+

  clearreader_.jpeg

  Urządzenie lektorskie ClearReader+ to iinowacyjne rozwiązanie. Małe urządzenie o rozmiarach radia turystycznego, pozwala na błyskawiczne odczytanie tekstu w czarnym druku. Nie trzeba znać obsługi komputera, wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

  Cena:12 046.00
 • ClearReader+ Advanced

  clearreader_advantage.jpg

  Uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenie lektorskie z opcją powiększania. Wygląda jak turystyczne radio i jak takie radio łatwo się go ze sobą zabiera. Sprawdzi się w domu, pracy, szkole, na uczelni, w urzędzie, tak samo jak na wczasach, podczas wyjazdowej konferencji. Może przyda się na spotkaniu z przyjaciółmi. A na randce? Czemu nie! Dzięki możliwości podłączenia słuchawek można czytać wszędzie i nikt się nie oburzy.

  Cena:13 470.00
 • ClearReader+ Basic

  clearreader-basic.jpeg

  ClearReader+ to małe urządzenie lektorskie o rozmiarach radia turystycznego, które pozwala na błyskawiczne odczytanie tekstu w czarnym druku. Nie trzeba znać obsługi komputera, wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

   

  Cena:11 080.00