Losowy produkt
perkins.jpg

Perkins

Cena:3 412.00
Ostatni produkt
onyxportablehd.png

ONYX Portable HD

Cena:10 320.00
Wizyt:
Dzisiaj: 79 Wszystkich: 376539
Zobacz jak kupić na raty
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Klik. Wyspa Tajemnic

komunikacja alternatywna » aktywizacja i edukacja

Cena:59.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia
dostępny

Zaginiony naukowiec, gadający Tukan i sekretna misja dzielnego Klika to wszystko, czego potrzeba, aby dziecko z przyjemnością zagłębiło się w fascynujący świat nauki  pełen sekretnych misji i bajkowych plenerów. Główny bohater gry - Klik, wyrusza w pełną przygód wyprawę na Wyspę Tajemnic, gdzie jego zadaniem jest odnalezienie zaginionego wuja naukowca. Podczas wyprawy, bohater rozwiązuje liczne zadania, odwiedza kolejne magiczne krainy. Po rozwiązaniu zadań gracz otrzymuje kryształy, otwierające drzwi do kolejnych bajecznych Krain, pełnych tajemniczych zagadek.

Gra edukacyjna Klik Wyspa Tajemnic oparta jest o zagadnienia zawarte w programie nauczania edukacji wczesnoszkolnej, których trudność zmienia się wraz z kolejnymi etapami gry. Dzięki zabawie z Klikiem najmłodsi uczniowie rozwiną m.in.: kompetencje matematyczne (dodawanie i odejmowanie), umiejętność czytania i pisania (puzzle z literami i nazwami, rozpoznawanie, odgadywanie i składanie prostych wyrazów, krzyżówki, ćwiczenia ortograficzne), umiejętność uczenia się i zapamiętywania (memory - ogród, las, łąka, liczby), podstawowe umiejętności z zakresu języka angielskiego, wiedzę ekologiczną i przyrodniczą (uprawy - pielęgnowanie warzyw w ogródku, rozpoznawanie zwierząt).
Treść gry jest zgodna z podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej. Uzyskała także pozytywną opinię środowiska psychologów dziecięcych.

Wymagania sprzętowe:
  • Windows 2000/XP/Vista/7
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM