Losowy produkt
Plextalkptn2.jpg

PlexTalk PTN2

Cena:2 065.00
Ostatni produkt
onyxportablehd.png

ONYX Portable HD

Cena:10 320.00
Wizyt:
Dzisiaj: 82 Wszystkich: 376542
Zobacz jak kupić na raty
Przejdź do strony Fundacji Świat według Ludwika Braillea

UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

Call-Hear

dla niewidomych i słabowidzących » udźwiękowienie otoczenia (przestrzeni) i nawigacja GPS

Cena:692.00
Oblicz ratę
Zakupy na raty od 100 złotych wartości zamówienia
dostępny
 Call-Hear to system informujący pracownika danego lokalu o tym, że przy wejściu czeka klient, wymagający pomocy. System umożliwia zatem dostęp do lokalu każdego, kto ma trudności w samodzielnym poruszaniu się. Dzięki niemu dana instytucja lub firma będzie przyjazna i dostępna dla wszystkich, a klienci nie będą już sfrustrowani przeszkodami, na które napotykają w innych miejscach.

System składa się z jednostki zewnętrznej, wewnętrznej i opcjonalnie z klucza lub zestawu kluczy, które służą do aktywacji.

Jednostkę zewnętrzną montuje się na zewnątrz budynku np. przy drzwiach, przy wejściu do lokalizacji. Jednostka wewnętrzna jest bezprzewodowa, można ją zamieścić w recepcji, punkcie obsługi klienta. Jednostka zewnętrzna i wewnętrzna powinny znajdować się od siebie w odległości ok. 30-60 metrów.

Urządzenie zewnętrzne aktywowane jest ręcznie lub przy pomocy klucza lub po naciśnięciu przycisku (w zależności od wybranej wersji), wysyła sygnał do odbiornika wewnętrznego przy pomocy dźwięku i/lub migającego na jednostce światełka. Jest to informacja dla recepcji/punktu obsługi klienta o tym, że przy wejściu czeka osoba potrzebująca pomocy.

Instrukcja dostępna jest pod linkiem: instrukcja.