UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

dla niepełnosprawnych ruchowo

Pomoce, sprzęt specjalistyczny i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnych zmagających się z innymi dolegliwościami niż dysfunkcja wzroku.

 • EyeTech TM4 Mini

  EyeTechTM4Mini.jpg

  EyeTech TM4 Mini to mniejsza wersja urządzenia EyeTech TM 4, polecana do komputerów przenośnych.

  Cena:15 999.00
 • I4Control

  i4Control2.jpg

  System I4Control® to urządzenie, które umożliwia osobom niepełnosprawnym w prosty sposób, za pomocą ruchu gałek ocznych lub głowy sterować komputerem osobistym. System I4Control® zaprojektowany jest dla osób z niepełnosprawnością fizyczną, po urazach (głowy, kręgosłupa, w wyniku których nastąpiło porażenie całkowite lub częściowe), po amputacjach kończyn górnych, w wyniku chorób (ALS – stwardnienie zanikowe boczne, MPD – porażenie mózgowe, zanik mięśni, SMA - rdzeniowy zanik mięśni, SM - stwardnienie rozsiane).

  Cena:12 999.00
 • PCEye Mini (różne wersje od 4899 – 5599 zł)

  pceyemini.jpg

  UWAGA! Podana cena dotyczy najtańszej wersji PCEye Mini Track & Learn.

  PCEye Mini to najmniejsze oraz bardzo solidne urządzenie pozwalające na obsługę komputera za pomocą wzroku. Urządzenie zastępuje standardową klawiaturę oraz myszkę, pozwalając na obsługę laptopa lub komputera z mniejszym ekranem tylko i wyłącznie za pomocą oczu. Dla osób, które z różnych względów  nie mogą korzystać z rąk w celu obsługi komputera czyli między innymi dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym, zanikiem mięśni, uszkodzeniem rdzenia kręgowego, stwardnieniem zanikowym bocznym, chorobami neurologicznymi i neurodegeneracyjnymi sterowanie wzrokiem jest najszybszym, najprostszym  oraz najbardziej ergonomicznym sposobem obsługi komputera. PCEye Mini pozwala na obsługę Internetu, nawiązywanie kontaktów korzystanie ze Skype, przygotowywanie dokumentów w edytorze tekstu lub arkuszu kalkulacyjnym, obsługę gier i wiele więcej.

  Cena:4 899.00
 • PCEye Plus (różne wersje od 5999 do 7799 zł)

  pceye_plus_OK[1].jpg

  Podana cena to cena wersji PCEye Plus Track & Learn .

  PCEye Plus to urządzenie nowej generacji pozwalające na ergonomiczną oraz precyzyjną obsługę komputera. Łączy w sobie funkcjonalność sterowania komputerem za pomocą wzroku, głosu, przycisku oraz podczerwieni. Różnorodne opcje sterowania komputerem zintegrowane w jednym urządzeniu pozwalają na indywidualne wybranie najbardziej efektywnego dla danego użytkownika sposobu pracy na komputerze. PCEye Plus zapewnia dostęp do wszystkich funkcji komputera i nie tylko, jest szybki i ergonomiczny. Urządzenie płynnie konwertuje ruch gałek ocznych na ruch kursora na komputerze

  Cena:5 999.00
 • System Sensor MYSZ

  SystemSensorMYSZ.jpg

  „System Sensor MYSZ” można tak zaprogramować, że za pomocą jednego dowolnego przycisku możemy pisać i posługiwać się komputerem. Posługując się do tego celu klawiaturą ekranową. System Sensor MYSZ posiada sześć gniazd do przycisków oraz gniazdo USB.

  Cena:1 100.00
 • Tobii I-15

  Tobii I15.jpg

  Tobii I-15 to tablet wraz z modułem, umożliwiającym obsługę komputera i urządzeń na podczerwień, za pomocą ruchu gałek ocznych.

  Tobii I-15 jest rewolucyjnym urządzeniem zapewniającym efektywną komunikację we wszystkich możliwych formach - komunikację bezpośrednią, syntezę mowy, sterowanie otoczeniem, dostęp do komputera, aż po komunikację na odległość. Nowoczesny wygląd idzie w parze z doskonałą jakością wykonania i mnogością dostępnych funkcji. A wszystko to obsługiwane za pomocą ruchu gałek ocznych!

  Cena:55 199.00
 • Overlay Maker

  overleymaker1.gif

  Overlay Maker służy do tworzenia nakładek do klawiatury Intellikeys. Pozwala projektować klawisze na ekranie komputera, dodawać obrazki, litery, wyrazy, akcje myszy, akcje zmiany ustawień IntelliKeys. Można wybierać z dostępnych czcionek zarówno rozmiar jak i różne style, dodawać kolor tła i wzory.

   

  Cena:669.00