UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

klawiatury dla słabowidzących

dla niewidomych i słabowidzących » klawiatury dla słabowidzących

Na rynku jest kilka klawiatur z powiększonymi oznaczeniami klawiszy, które dedykowane są często konkretnym programom powiększającym czy powiększająco-udźwiękawiającym. Dzięki dużym i kontrastowym oznaczeniom klawiatury te mogą być doskonałą pomocą dla osób słabowidzących. Klawiatury dedykowane programom specjalistycznym mają dodatkowe klawisze ułatwiające sterowanie tymi programammi.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem

  astra2.jpg

  Klawiatura Astra została zaprojektowana specjalnie dla słabowidzących użytkowników komputera. Dzięki podświetleniu od spodu duże białe litery są widoczne na czarnych klawiszach nawet w ciemnym pomieszczeniu.

  Cena:699.00
 • EZ See Large Print Keyboard - czarna

  EZSeeczarna.jpg

  EZ See to lawiatura zaprojektowana specjalnie z myślą o niedowidzących użytkownikach.

  Cena:225.00
 • Klawiatura Dolphin

  klawiaturadolphin.jpg

  Klawiatura z powiększonymi i kontrastowymi opisami dedykowana do programów powiększających i udźwiękawiających SuperNova.

   

  Cena:399.00
 • Klawiatura MAGic Large Print Keyboard

  magic_keyboard.jpg

  Klawiatura MAGic Keyboard zapewnia intuicyjny dostęp do funkcji programów MAGic i JAWS. Jest niezastąpiona w szkole i w domu! Posiada klawisze z oznaczeniami o dużym kontraście oraz takie, które odpowiadają najczęściej używanym funkcjom programów, dzięki czemu użytkownik nie musi pamiętać skrótów klawiaturowych.

  Cena:433.00
 • Klawiatura ZoomText

  ZT_K_1_midi(1)[1].jpg

  Nowa klawiatura ZoomText.

  Teraz pisanie i korzystanie z klawiatury ZoomText jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Posiada jeszcze wyraźniejsze napisy na klawiszach, jest bardziej funkcjonalna i przyjazna w użyciu.

  Cena:599.00
 • Naklejki brajlowskie na klawiaturę

  naklejki_brajlowskie.jpg

  Naklejki brajlowskie na klawiaturę są idealne na początek pracy z komputerem, do czasu nauczenia się klawiatury na pamięć.

  Poza wypukłymi punktami brajlowskimi zwykle mają również powiększone opisy. Dostępne są różne kombinacje kolorów tła i liter dla druku powiększonego.

  Cena:99.00
Zobacz wszystkie | Strony: