Witamy na naszej nowej stronie

Data opublikowania: 9 marca 2020 r.

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową stronę internetową.

Oprócz zauważalnej zmiany szaty graficznej, najważniejszą jest responsywność zastosowanego szablonu, co ma gwarantować poprawne działanie strony na urządzeniach o różnej wielkości ekranów, a więc: komputerach, tabletach i smartfonach.

Jedną z istotniejszych nowości jest, wprowadzone w opisach niektórych produktów, rozwijane pole kombi pozwalające wybrać przed złożeniem zamówienia wariant, wersję lub kolor czy opcję oferowanego produktu.

Przypominamy, że oferowane przez nas produkty są zazwyczaj sprowadzane na zamówienie i często ich ceny ulegają zmianie. Dlatego też nie zawsze jest możliwy zwrot zakupionego produktu w ustawowym terminie 14 dni. Mimo dokładania wszelkich starań, nie jesteśmy wstanie kontrolować na bieżąco wszystkich cen. Dlatego po złożeniu zamówienia zwykle kontaktujemy się z klientem i informujemy o dostępności produktu i jego aktualnej cenie. Prosimy też o przesłanie drogą mailową potwierdzenia, poprzez odpowiedź na wiadomość informującą o wpłynięciu do nas nowego zamówienia. O tym wszystkim jest mowa w regulaminie.