UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

programy do telefonów

dla niewidomych i słabowidzących » programy do telefonów

Osoby korzystające z klasycznych telefonów komórkowych opartych na systemie Symbian S60 mogą udźwiękowić swoje telefony za pomocą jednego z dwóch oferowanych na rynku programów. Są również programy powiększające dla telefonów ze wspomnianym systemem Symbian S60 oraz nakłądka udźwiękawiającą na system Android.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • KNFB Reader Enterprise (licencja na 2 urządzenia)

  knfbreader[1].png

  KNFB Reader na systemy operacyjne iOS i Android, umożliwia szybki odczyt tekstu drukowanego na głos. Łącząc technologię fotografii cyfrowej z najnowocześniejszymi urządzeniami stworzono aplikację, dostosowaną specjalnie do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących, które dzięki niej uzyskają najszybszy i najwydajniejszy dostęp do tekstów drukowanych.

  Cena:549.00
 • Talks & Zooms

  Talks&Zoom.jpg

  (Nuance Accessibility Suite) - pakiet łączący w sobie zalety obu powyższych rozwiązań i posiadający wszystkie ich funkcje w jednym.

  Talks

  Przy pomocy Talks można w pełni udostępnić ważne funkcje telefonów komórkowych, opartych na systemie operacyjnym Symbian.

  Nuance Zooms

  Oprogramowanie powiększające do telefonów komórkowych,opartych na systemie operacyjnym Symbian.

  Cena:1 110.00
Zobacz wszystkie | Strony: