komunikatory

Komunikatory to urządzenia, których zadaniem jest zapewnić komunikację osoby niepełnosprawnej z otoczeniem. Są to urządzenia niezależne od komputera, mające za zadanie wspomóc komunikację. Nagrywa się na nie wiadomości (słowa, zdania), które można następnie odtworzyć poprzez naciśnięcie przycisku. Każdy komunikat może być odtwarzany dowolną ilość razy.

Komunikatory mogą zawierać od jednej po kilkaset wiadomości. Dzięki tym urządzeniom osoby niemówiące lub mające problemy z mową mogą przekazać istotne informacje np. o sobie, o ważnych wydarzeniach, wyrażać swoje potrzeby, pragnienia, emocje, myśli, czy uczestniczyć w dyskusji. Ponadto komunikatory pozwalają na weryfikację wiedzy. Dzięki nim uczniowie mogą odpowiadać na lekcjach, zwiększają autonomię.

Sortuj wg:
 • Talking Photo Album

  Talking Photo Album - mówiący album do zdjęć

  Prosty w obsłudze album do zdjęć umożliwiający nagranie i odtwarzanie opisu do każdego zdjęcia. Wystarczy włożyć odpowiednie zdjęcia, czy obrazki i nagrać stosowną informację dla każdego z nich.

  Cena:449.00
 • Komunikator Voice Cue

  Voice Cue - komunikator na 5 wiadomości

  Komunikator odtwarzający do pięciu różnych komunikatów o określonych porach. Do każdej wiadomości można przypisać dwie pory odtwarzania. Np. komunikat „weź lekarstwa” może być ustawiony na 8 rano i 21 wieczorem.

  Cena:239.00
 • Komunikator GoTalk 4+

  GoTalk 4+ - kominikator na 22 wiadomości

  GoTalk 4+ to lekki, przenośny komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie do 20 komunikatów plus 2 komunikaty dodatkowe – stałe, czyli takie, które użytkownik zawsze musi mieć pod ręką, są one takie same na każdym poziomie nagrań.

  Cena:1199.00
 • komunikator GoTalk 9+

  GoTalk 9+ - komunikator na 48 wiadomości

  GoTalk 9+ to lekki, przenośny komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie do 45 komunikatów plus 3 komunikaty dodatkowe – stałe, czyli takie, które użytkownik zawsze musi mieć pod ręką, są one takie same na każdym poziomie nagrań.

  Cena:1299.00
 • Komunikator GoTalk9+ Lite

  GoTalk9+ Lite - komunikator na 48 wiadomości

  GoTalk 9+Lite to lekki, przenośny komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie do 45 komunikatów plus 3 komunikaty dodatkowe – stałe, czyli takie, które użytkownik zawsze musi mieć pod ręką, są one takie same na każdym poziomie nagrań.

  Cena:1999.00
 • Komunikator GoTalk 20+

  GoTalk 20+ - komunikator na 105 wiadomości

  GoTalk 20+ to lekki, przenośny komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie do 100 komunikatów plus 5 komunikatów dodatkowych – stałych, czyli takich, które użytkownik zawsze musi mieć pod ręką, są one takie same na każdym poziomie nagrań.

  Cena:1399.00
 • Podpórka dla komunikatorów GoTalk Carry Stand

  GoTalk Carry Stand - podpórka do komunikatorówGoTalk

  Wygodna teczka/podpórka do urządzeń GoTalk 4+, GoTalk 9+ i GoTalk 20+. GoTalk Carry Stand może być wykorzystywana jako teczka zabezpieczająca do przechowywania komunikatora GoTalk jak również jako podpórka umożliwiająca postawienie komunikatora. Idealna do pracy w domu, w szkole oraz w celu ochrony komunikatora podczas przenoszenia.

  Cena:299.00
 • Komunikator GoTalk Express 32

  GoTalk Express 32 - komunikator na 160 wiadomości

  Jest to prosty w użyciu, przenośny, solidny komunikator charakteryzujący się doskonałą jakością dźwięku, pozwalający na nagranie do 160 wiadomości. Komunikator wyposażony w specjalne diody LED stanowiące podpowiedź wizualną, opcje dodania 1,5 sekundowej podpowiedzi głosowej lub sygnalizacji dźwiękowej do każdej wiadomości, funkcje skanowania, a także możliwość podłączenia dodatkowych przycisków.

  Cena:3819.00
 • Komunikator Super Talker

  Super Talker - wielofunkcyjny komunikator

  SuperTalker to łatwe w użyciu, bardzo przydatne narzędzie, które może się rozwijać wraz z uczniem. Urządzenie może służyć jako jedno-, dwu-, cztero lub ośmiopolowy komunikator. Uczeń, który przeszedł na wyższy poziom nie musi się uczyć nowego urządzenia – wystarczy przełączyć SuperTalker na inną liczbę pól.

  Cena:2749.00
 • Zaawansowany komunikator Tech/Talk 6 poziomów ECU

  Tech/Talk 6 poziomów ECU - zaawansowany komunikator na 48 wiadomości

  Zaawansowany komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie 48 wiadomości. Urządzenie jest wyposażone dodatkowo w możliwość włączania/wyłączania urządzeń elektrycznych.

  Cena:6199.00
 • Zaawansowany komunikator Tech/Talk 8 poziomów

  Tech/Talk 8 poziomów - zaawansowanykomunikator na 64 wiadomości

  Zaawansowany komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie 64 wiadomości.

  Cena:2749.00
 • Zaawansowany komunikator Tech/Speak 2 poziomy

  Tech/Speak 2 poziomy - zaawansowany komunikator na 64 wiadomości

  Zaawansowany komunikator umożliwiający nagranie i odtwarzanie 64 wiadomości.

  Cena:3499.00