Aktualności

 • Witamy na naszej nowej stronie

  Data opublikowania: 9 marca 2020 r.

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową stronę internetową.

  Oprócz zauważalnej zmiany szaty graficznej, najważniejszą jest responsywność zastosowanego szablonu, co ma gwarantować poprawne działanie strony na urządzeniach o różnej wielkości ekranów, a więc: komputerach, tabletach i smartfonach.

  Jedną z istotniejszych nowości jest, wprowadzone w opisach niektórych produktów, rozwijane pole kombi pozwalające wybrać przed złożeniem zamówienia wariant, wersję lub kolor czy opcję oferowanego produktu.

  Przypominamy, że oferowane przez nas produkty są zazwyczaj sprowadzane na zamówienie i często ich ceny ulegają zmianie. Dlatego też nie zawsze jest możliwy zwrot zakupionego produktu w ustawowym terminie 14 dni. Mimo dokładania wszelkich starań, nie jesteśmy wstanie kontrolować na bieżąco wszystkich cen. Dlatego po złożeniu zamówienia zwykle kontaktujemy się z klientem i informujemy o dostępności produktu i jego aktualnej cenie. Prosimy też o przesłanie drogą mailową potwierdzenia, poprzez odpowiedź na wiadomość informującą o wpłynięciu do nas nowego zamówienia. O tym wszystkim jest mowa w regulaminie.

 • „Aktywny Samorząd” 2020

  Od 1 marca 2020 r. wnioski o dofinansowanie, w ramach programu „Aktywny Samorząd”, będzie można składać elektronicznie, w Systemie Obsługi Wsparcia (https://sow.pfron.org.pl/).

  Dla osób, które skorzystają z tej formy aplikowania, przyznane zostaną dodatkowe punkty preferencyjne (10). Maksymalna liczba punktów, które można zdobyć ubiegając się o dofinansowanie wynosi 100 i mogą je otrzymać osoby niepełnosprawne, które:
  - są zatrudnione – liczba punktów wynosi 25,
  - złożyły wniosek w pierwszym półroczu 2020 roku – liczba punktów wynosi 10,
  - posiadają podpis elektroniczny/Profil Zaufany na platformie ePUAP i złożyły wniosek o dofinansowanie w formie elektronicznej w SOW – liczba punktów wynosi 10,
  - w 2019 lub w 2020 roku zostały poszkodowane w wyniku działania żywiołu lub innych zdarzeń losowych – liczba punktów preferencyjnych wynosi 5.

  Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2020 r.

  Czytaj więcej >>>