Aktualności

 • Witamy na naszej stronie

  Miło nam gościć Państwa na naszej stronie, która w obecnej formie funkcjonuje od marca 2020 r.

  Jedną z najważniejszych cech zastosowanego szablonu jest jego responsywność, co ma gwarantować poprawne działanie strony na urządzeniach o różnej wielkości ekranów, a więc: komputerach, tabletach i smartfonach. Jedną z nowości jest też, wprowadzone w opisach niektórych produktów, rozwijane pole kombi pozwalające wybrać przed złożeniem zamówienia wariant, wersję lub kolor czy opcję oferowanego produktu.

  Chcemy zwrócić uwagę, że oferowane przez nas produkty są zazwyczaj sprowadzane na zamówienie i często ich ceny ulegają zmianie. Dlatego też nie zawsze jest możliwy zwrot zakupionego produktu w ustawowym terminie 14 dni. Mimo dokładania wszelkich starań, nie jesteśmy wstanie kontrolować na bieżąco wszystkich cen. Dlatego po złożeniu zamówienia zwykle kontaktujemy się z klientem i informujemy o dostępności produktu i jego aktualnej cenie. Prosimy też o przesłanie drogą mailową potwierdzenia, poprzez odpowiedź na wiadomość informującą o wpłynięciu do nas nowego zamówienia. O tym wszystkim jest mowa w regulaminie.

 • „Aktywny samorząd” w 2022 roku

  Od 1 marca br. będzie można składać wnioski o dofinansowanie w ramach „Aktywnego samorządu” 2022 w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW).

  Zarząd PFRON przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2022 roku, umożliwiający kontunuowanie programu.

  Z dokumentem będącym załącznikiem do uchwały nr 16/2022 Zarządu PFRON można zapoznać się TUTAJ (docx 69 KB).

  Czytaj więcej o „Aktywnym Samorządzie” 2022…

 • BlindShell i nowa procedura logowania się do Gmail

  Szanowni Państwo,
  począwszy od dnia 1 czerwca 2022 obowiązywać będzie nowa procedura logowania
  się do poczty Gmail za pośrednictwem telefonów BlindShell. Nowa procedura jest
  wynikiem zmian po stronie firmy Google.

  Kliknij tutaj, aby przeczytać nową procedurę logowania do konta Gmail na telefonie BlindShell Classic 2 ➦

 • Programy SuperNova w pakiecie z SMA!

  Firma Dolphin, producent cenionych na całym świecie programów specjalistycznych dla osób słabowidzących i niewidomych, przygotowała nową ofertę!

  Od teraz każdy Klient, który zakupi program SuperNova Powiększająca, SuperNova Powiększająco-Udźwiękowiająca, SuperNova Powiększająca i ScreenReader, Dolphin ScreenReader otrzyma również pakiet SMA (Software Maintenance Agreement), czyli dwie kolejne płatne aktualizacje.

  Aktualizacje zapewnią poczucie komfortu i bezpieczeństwa powodując, że zawsze będą Państwo posługiwać się najnowszym oprogramowaniem, a ewentualne przyszłe zmiany systemu operacyjnego nie będą stanowiły problemu.

  Pakiet SMA to same korzyści! Oszczędzasz czas i pieniądze i masz pewność, że posiadasz najnowszą dostępną wersję oprogramowania!

 • Aktywny samorząd w 2021 roku

  Zarząd Funduszu przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2021 roku, umożliwiający kontynuowanie programu.

  Z dokumentem  „Kierunki działań (…) w 2021 roku”, będącym załącznikiem do uchwały nr 2/2021 Zarządu PFRON z dnia 11 stycznia 2021 r. można zapoznać się TUTAJ.

  Fundusz ponownie zagwarantował bardzo wysoki budżet na realizację programu!

  W bieżącym roku wynosi on 189,62 mln zł (w 2020 roku wynosił 180,79 mln zł).

  >>> Kliknij tutaj, aby czytać dalej

 • Kalendarz brajlowski na 2021

  Tradycyjnie, jak co roku wydaliśmy kalendarz brajlowksi w dwóch formatach:
  - małym 20,5 x 20,5 cm w cenie 15 złotych,
  - dużym 23,5 x 29,7 cm w cenie 30 złotych.

  Kalendarz w małym formacie zawiera kalendarium z imionami i ważniejszymi świętami.

  Kalendarz w dużym formacie tradycyjnie oprócz kalendarium zawiera sentencje na każdy dzień oraz cenne porady dotyczące naszego życia i zdrowia.

  Zainteresowanych zakupem odsyłam do oferty produktu - kliknij tutaj.

Strony: