UWAGA! Podane na stronie ceny, szczególnie sprzętu specjalistycznego, są zależne od kursów walut!
Mimo naszych starań, ceny mogą być nieaktualne. Dlatego też, przed realizacją zawsze potwierdzamy złożone zamówienie. Jest o tym mowa w
regulaminie.

programy powiększające

dla niewidomych i słabowidzących » programy powiększające

Programy powiększające systm Windows umożliwiają pracę na komputerze osobom z dysfunkcją wzroku, które nie potrzebują udźwiękowienia, ale nie mogą pracować przy standardowych ustawieniach rozdzielczości monitora.

Programy powiększające oferują zdecydowanie więcej możliwości niż standardowa lupa systemowa. Mogą pracować w różnego rodzaju trybach powiększenia, np.: powiększenie pełnoekranowe, lupa, okno zadokowane, ekran podzielony, itp. Zapewniają też o wiele wyższą jakość powiększanego obrazu, a ich skróty nie konfliktują z pisaniem polskich znaków diakrytycznych, jak ma to miejsce w lupie oferowanej od Windows 7.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • SuperNova Powiększająca (Lunar)

  lunar.jpg

  Program powiększający obraz na ekranie komputera dla osób słabowidzących.

  SuperNova Powiększająca (dawniej Lunar) jest programem powiększającym dla MS Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1, 10 znanej firmy Dolphin. Bogate funkcje programu umożliwiają czytanie dokumentów osobom z różnymi uszkodzeniami wzroku.

  Cena:1 599.00
 • SuperNova Powiększająca PEN (Lunar Pen)

  dolphin_pen.jpg

  Wersja Pen Edition daje możliwość korzystania z programu na dowlnym komputerze wyposażonym w system operacyjny Windows.

  SuperNova Powiększająca PEN (dawniej Lunar) jest programem powiększającym dla MS Windows 7/8/8.1/10 znanej wszystkim firmy Dolphin.  PEN edition oznacza, że oprogramowanie możesz przenosić od komputera do komputera, ponieważ znajduje się na PenDrive, podłączanym do komputera poprzez złącze USB.

  Cena:1 899.00
 • Kamera ZoomText

  kameraZoomText.jpg

  Wysokiej jakości kamera internetowa HD, umożliwiające obsługę funkcji kamery w programie ZoomText. W zestawie znajduje się również statyw służący do jej umocowania i zmiany położenia w dogodnej pozycji.

  Cena:999.00
 • ZoomText Magniefier

  ZT_Magnifier.jpg

  ZoomText Magnifier powiększa i uwydatnia wszystko, co znajduje się na ekranie komputera z niezrównaną jakością i łatwością. Doskonała technologia wyświetlania powiększonych czcionek powoduje, że program ten uznawany jest za najlepszy na świecie w swojej klasie.

  Program dostępny jest także w wersji USB z przenośną licencją na pendrive.
  Sprawdź: ZoomText Magnifier USB.

  Cena:2 099.00
 • ZoomText Magnifier USB

  zoomtext_magnifier_usb.jpg

  ZoomText Magnifier powiększa i uwydatnia wszystko, co znajduje się na ekranie komputera z niezrównaną jakością i łatwością. Zaletą wersji USB jest możliwość instalacji programu na wielu komputerach i wykorzystywania go tam, gdzie jest w danej chwili potrzebny. Warunkiem uruchomienia programu jest umieszczenie pena w złączu USB.

  Cena:2 399.00
 • MAGic

  MAGic- program udzwiek-powiek.[1].png

  MAGic jest prostym w obsłudze, aczkolwiek zaawansowanym technologicznie, oprogramowaniem powiększającym ekran komputera. Wersja Plus dodatkowo wyposażona jest w funkcję mowy. Użytkownicy MAGic mogą w sposób łatwy i wygodny surfować w sieci, tworzyć dokumenty, obsługiwać program pocztowy, korzystać z portali społecznościowych itp. MAGic udostępnia także możliwość dowolnego dostosowywania wyglądu komponentów systemu Windows do indywidualnych potrzeb użytkownika.

  Cena:1 853.00
Zobacz wszystkie | Strony: