urządzenia lektorskie i oprogramowanie OCR

Urządzenia lektorskie czytają materiały drukowane (książki, gazety itp.) za pomocą głosu syntetycznego. To zazwyczaj kompaktowe urządzenia zajmijące o wiele mniej miejsca niż zestaw komputerowy. Niektóre są przenośne, a ich obsługa jest znacznie prostsza niż obsługa komputera. Niektóre z urządzeń mogą pełnić też rolę powiększalników.

Oprogramowanie OCR dla komputerów rozpoznaje zeskanowany tekst, który potem może być odczytwany za pomoca programu udźwiękawiajacego. Istnieje teżoprogramowanie OCR dla smartfonów, które rozpoznaje tekst na wykonanym przez aparat smartfonu zdjęciu i może go automatycznie odczytywać.

 

Sortuj wg:
 • ABBYY FineReader 15 Standard

  ABBYY FineReader 15 - program OCR

  ABBYY FineReader 15 to uniwersalne narzędzie PDF, które umożliwia pracownikom przetwarzającym informacje wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.

  Cena:869.00
 • KNFB Reader zawszepodręką

  KNFB Reader Enterprise (licencja na 2 urządzenia) - oprogramowanie OCR do smartfonu

  KNFB Reader na systemy operacyjne iOS i Android, umożliwia szybki odczyt tekstu drukowanego na głos. Łącząc technologię fotografii cyfrowej z najnowocześniejszymi urządzeniami stworzono aplikację, dostosowaną specjalnie do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących, które dzięki niej uzyskają najszybszy i najwydajniejszy dostęp do tekstów drukowanych.

  Cena:549.00
 • Unikatowy powiększalnik Vocatex z OCR i TV

  Vocatex/Vocatex Plus - powiększalnik stacjonarny z OCR i TV

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem, wyposażony w tuner TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.

  Podana cena dotyczy 22-calowego modelu Vocatex. Dostępna takze wersja Plus z funckją monitora.

  Cena:17599.00
 • Urządzenie lektorskie Auto-Lektor Light

  Auto-Lektor Light - stacjonarne urządzenie lektorskie

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy.

   Dzięki prostocie obsługi Auto-Lektor Light idealnie nadaje się dla osób nie znających podstaw obsługi komputera i nie korzystających z Internetu. Wszystkie elementy Auto-Lektora Light zintegrowane są w jednej estetycznej obudowie, co ułatwia obsługę i przenoszenie. Urządzenie jest gotowe do użycia od razu po podłączeniu do źródła prądu.

  Cena:5999.00
 • Urządzenie lektorskie Auto-Lektor Basic

  Auto-Lektor Basic - stacjonarne urządzenie lektorskie

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy. Po podłączeniu do Internetu udostępnia obsługę poczty elektronicznej oraz umożliwia przeglądanie stron www.

  Cena:8499.00
 • Zestaw brajlowski Auto-Lektor Braille

  Auto-Lektor Braille - stacjonarne urządzenie lektorskie

  Polskie urządzenie czytające dowolny tekst drukowany, nawet gazety o słabej jakości druku i faksy. Po podłączeniu do Internetu udostępnia obsługę poczty elektronicznej oraz umożliwia przeglądanie stron www.

  Cena:12499.00
 • Unikatoweurządzenie lektorskie E-Bot Pro

  E-Bot Pro - urządzenie lektorskie

  Najnowocześniejszy, elektroniczny, przenośny powiększalnik z funkcją rozpoznawania tekstu, mową syntetyczną i kamerą do dali!

  Unikalna bezprzewodowa technologia!

  Zdalne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego!

  Nowość!!! E-bot łączy w sobie cechy powiększalnika i urządzenia lektorskiego. Można  połączyć go z komputerem, ale  posiada także  możliwość bezprzewodowego łączenia się z tabletami z Androidem i z  IPadami. Za pomocą tych ostatnich, oprócz oglądania powiększonych obrazów, można sterować jego funkcjami.

  Cena:18500.00
 • Przenośne urządzenie lektroskie Read Easy Evolve

  Read Easy Evolve - przenośne urządzenie lektorskie

  Read Easy Move na już swojego następcę - ReadEasy Evolve. Jest to bardzo proste urządzenie  do czytania książek i dokumentów.Może być z powodzeniem wykorzytywany przez każdą osobę nie posiadającą zdolności technicznych.

  Cena:10500.00
 • Urządzenie lektorskie Readit Scholar HD

  Readit Scholar HD - urządzenie lektorskie

  Readit Scholar HD to zupełnie wyjątkowa, kompaktowa, lekka kamera  o bardzo wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z unikalnym oprogramowaniem Readit, umożliwia  błyskawiczny dostęp do dokumentów przedstawiając je w postaci powiększonego obrazu lub odczytując ich treść mową syntetyczną. Czytanie oddalonych napisów czy slajdów jest teraz bardzo łatwe.

  Cena:16200.00
 • Urządzenie lektroskie EasyReader II

  EasyReader II - urządzenie lektorskie

  Urządzenie lektorskie EasyReader umożliwia osobom niewidomym oraz słabowidzącym, czytanie za pomocą bardzo realistycznego syntezatora mowy. Przy użyciu tego urządzenia osoba ze znaczną wadą wzroku ma możliwość czytania ogólnodostępnych książek, gazet, wszelkiego rodzaju ulotek i innych materiałów czarno drukowych. Do wszystkich klawiszy urządzenia są przypisane komunikaty głosowe – stąd ustawianie takich funkcji jak: głośność, prędkość mowy czy nawigacja po menu jest bardzo łatwe.

  Opcjonalnie dostępna zewnętrzna klawiatura.

  Cena:7999.00
 • Urządzenie lektorskie OmniReader

  OmniReader - urządzenie lektorskie z funkcją powiększalnika

  OmniReader to w pełni udźwiękowione przenośne urządzenie z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem, zawierające w sobie skaner, czytnik oraz powiększalnik. Wystarczy umieścić tekst pod kamerą i wcisnąć jeden przycisk, a OmniReader powiększy go i wyświetli w kolorach o wysokim kontraście lub też odczyta na głos. Może być wykorzystywany jako lupa, umożliwia również skanowanie wielostronicowych dokumentów lub książek i zapis plików na dysku USB.

  Cena:9748.00
 • Urządzenie lektorskie Sara CE

  Multilektor SARA CE - urządzenie lektorskie

  SARA CE to urządzenie lektorskie najnowszej generacji, służące do samodzielnego skanowania dokumentów przez niewidomych i niedowidzących użytkowników. SARA CE skanuje dokumenty kamerą umieszczoną na wysięgniku. Zeskanowane dokumenty są następnie odczytywane głosem syntetycznym, dzięki mechanizmowi przekształcania tekstu drukowanego na mowę.

  Cena:12078.00