klawiatury dla słabowidzących

Na rynku jest kilka klawiatur z powiększonymi oznaczeniami klawiszy, które dedykowane są konkretnym programom powiększającym czy powiększająco-udźwiękawiającym. Dzięki dużym i kontrastowym oznaczeniom klawiatury te mogą być doskonałą pomocą dla osób słabowidzących. Klawiatury dedykowane programom specjalistycznym mają dodatkowe klawisze ułatwiające sterowanie tymi programammi.

Oprócz tego oferowanych jest wiele klawiatur uniwersalnych, których oznaczenia są powiększone w stosunku do standardowej klawiatury nawet do ponad 400%. Przy tym same klawiatury swoimi rozmiarami nie odbiegają od klasycznych konstrukcji.

Sortuj wg:
 • Podświetlana klawiatura Astra

  ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem

  Klawiatura Astra została zaprojektowana specjalnie dla słabowidzących użytkowników komputera. Dzięki podświetleniu od spodu duże białe litery są widoczne na czarnych klawiszach nawet w ciemnym pomieszczeniu.

  Cena:799.00
 • Klawiatura XL Print<br>z czanymi oznaczeniami na żółtych klawiszach

  XL Print - bezprzewodowa klawiatura z powiększoną czcionką

  Pierwsza na świecie klawiatura bezprzewodowa z powiększoną czcionką do urządzeń Apple. Ta lekka i kompaktowa klawiatura oznacza koniec powolnego pisania na niewyraźnej klawiaturze wirtualnej. Wysokiej klasy podzespoły zapewniają żywotność powyżej 10 milionów wciśnięć każdego klawisza.

  Cena:699.00
 • Klawiatura Dolphin

  Klawiatura Dolphin

  Klawiatura jest dedykowana programom filmy Dolphin. Wyposażono ją w duże kontrastowe, białe napisy na czarnym tle, dzięki czemu klawisze są dobrze widoczne. Klawiatura Dolphin zawiera również 18 przycisków „Szybkiego dostępu” zapewniających dostęp do najczęściej używanych funkcji oprogramowania Dolphin. Przyciski te są duże oraz o różnych kształtach dzięki czemu można je łatwo zlokalizować dotykiem. Ponadto użytkownik ma możliwość przypisanie do poszczególnych klawiszy ulubuionych skrótów, np. aplikacji czy stron internetowych.

  Cena:399.00
 • Klawiatury ZoomText w wersji czarnej i żółtej

  Klawiatura ZoomText

  Najnowsza wersja dedykowanej programom ZoomText klawiatury.

  Teraz pisanie i korzystanie z klawiatury ZoomText jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Posiada jeszcze wyraźniejsze napisy na klawiszach, jest bardziej funkcjonalna i przyjazna w użyciu.

  Cena:649.00
 • Klawiatura EZ-See w wersji żółto-czarnej

  EZ-See - powiększona klawiatura dla słabowidzących

  Ergonomiczna klawiatura zaprojektowana specjalnie z myślą o niedowidzących użytkownikach. Wysokokontrastowe klawisze zapewniają największą dostępną na rynku czcionkę.

  Cena:299.00
 • Naklejki brajlowskie na klawiaturę

  Naklejki brajlowskie na klawiaturę

  Naklejki brajlowskie na zwykła klawiaturę QWERTY są idealne na początek pracy z komputerem, do czasu nauczenia się klawiatury na pamięć.

   

  Cena:159.00
 • Dostępne wzory naklejek na klawiaturę

  Kontrastowe naklejki na klawiaturę z powiększonym nadrukiem

  Naklejki na klawiaturę o wysokim kontraście i dużym druku. Dostępne w czterech opcjach kolorystycznych, można więc wybrać najbardziej dogodną i skuteczną metodę kompensacji konkretnej dysfunkcji wzroku.

  Cena:85.00